Ford İş Başvurusu 2013

1

 

Ford İş Başvurusu 2013

Günümüzde otomotiv sektörü büyük bir önem kazanmıştır. Çünkü otomobilleri artık sokağa çıktığımızda dört bir yanımızda görebiliyoruz ve her bir otomobilin üretiminde, tamirinde onlarca farklı kişi görev almaktadır. Dünya çapına bakıldığında, insanlara en fazla  iş olanağı sağlayan sektörlerin başında otomotiv sektörü yer almaktadır. Bu durum ülkemizde de değişmemiştir.
Türkiye’ye hizmet veren otomotiv firmaları, gerek yönetici pozisyonunda, gerekse de işçi pozisyonunda çalışacak onlarca kişiye ihtiyaç duymaktadırlar. Firmaların sürekli olarak büyümesi demek, sürekli olarak çalışan açığının oluşacağı anlamına gelmektedir. Dünya çapında otomotiv sektöründe yıllardır hizmet veren Ford, uzun yıllardan beri ülkemizde binlerce kişiye iş imkanı sağlamıştır. Otomotiv sektörünün öncüleri arasında yer alıyor olması, Ford firmasının en önemli yanıdır. Firmanın, büyüklüğü sayesinde ülkemizde büyük bir istihdam olanağı sunması, önemli bir avantajdır. Eğer siz de yönetici veya işçi olarak bu firmada çalışmak istiyorsanız, Ford İş Başvurusu 2013 yaparak, uygun bir pozisyonda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ford firmasında Ford İş Başvurusu 2013 yapmak bir hayli kolaydır. İş başvurusunda ilk adım olarak Ford.com.tr adresine girmeniz gerekmekte. Ardından, sitede yer alan ‘Kariyer’ kısmına tıklayarak, karşınıza gelecek olan sayfada, firmanın şu anda ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Firmanın şu anda boş olan pozisyonlarına başvurmak içinse, Facebook üzerinden, ‘Ford Türkiye Kariyer’ sayfasını beğenmeniz gerekmektedir. Yine aynı sayfa üzerinden boş pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz

 

 

 

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ALİ AK

1975 doğma ve büyüme Eskişehirli olup satıh taşlama ve zımpara işinde 5 yıl tecrübeliyim :ALİ AK;saygılarla