Feyza Aktan Ne İş Yapar?

0

Feyza Aktan Ne İş Yapar?

Özcan Deniz’in kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi olan Feyza Aktan son dönemde sık sık magazin gündemini rahatsız eden ve Özcan Deniz ile birlikteliklerinin gündeme taşınan bir isim. Feyza aktan ve Özcan deniz birlikteliği kısa zaman önce ortaya çıkmış ve magazin gündemini sıklıkla rahatsız etmiştir. İkilinin arasında yaşanan aşk ve Feyza’nın Özcan’ı ailesi ile tanıştırması gibi gelişmeler başta olmak üzere pek çok olay gelişmiştir. Tüm bunlar magazin gündemlerine yer almış ve almaya da devam etmektedir. İkilinin kısa süre içinde düğünlerinin yapılacağı bilgisi de yine mevcuttur.

Feyza Aktan Kimdir?

Feyza Aktan, Özcan Deniz’in sevgilisi ve yaşının 25 olması dışında İnstagram hesabını da çok aktif şekilde kullandığı bilgisine sahibiz. Bunun dışında ikilinin magazin gündeminde çıkan haberleri dışında pek fazla bilgimiz maalesef ki bulunmuyor.

Feyza Aktan Görevleri

Feyza Aktan şuan Özcan Deniz’in sevgilisidir ve ikili yakın zaman içinde evlenmeyi düşünmektedir. Evlendiklerinde Zekeriya köy de bir villada oturacakları bilgisi de mevcuttur. İkilinin kısa zaman içinde Paris’te düğünü yapılacaktır.

 

Feyza Aktan Nerelerde Çalışır?

Feyza aktan hakkında biyografisi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmadığımızdan bu bilgiyi şuan veremiyoruz. Ancak detaylı bilgi aldığımızda bu  bilgileri güncelleyeceğiz.

 

Diğer Özgeçmişlere Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir