Fahriye Evcen Özgeçmiş

0

Fahriye Evcen Özgeçmiş

Oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Fahriye Evcen hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Fahriye Evcen kimdir?

4 Haziran 1986 yılında Almanya’da dünyaya gelen Fahriye Evcen halen aktif olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Fahriye Evcen aile hayatı

2015 yılında tanıştığı Burak Özçivit ile 29 Haziran 2017 tarihinde dünya evine giren Fahriye Evcen henüz çocuk sahibi değildir.

Fahriye Evcen eğitim bilgileri

Almanya’da doğup büyüyen ünlü oyuncu Fahriye Evcen üniversite eğitimini Düsseldorf üniversitesinin Sosyoloji bölümünden mezun olarak tamamladı. Türkiye’de oyunculuk kariyerine başladıktan hemen sonra 2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdi.

Üniversite kariyerinin yanı sıra İngilizce, Almanca, İspanyolca bilen Fahriye Evcen yakın zamanda farklı bir diğer eğitimi almak istediğini her seferinde dile getirmektedir.

Fahriye Evcen kariyeri

2008 yılında Kanal D ekranlarından yayınlanan “Yaprak Dökümü “ isimli dizide izleyicilerin dikkatini çeken Fahriye Evcen bundan sonra şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. 2005 yılında rol aldığı “ Asla Unutma “ isimi filmde oyunculuk kariyeri başlayan Evden birçok dizi ve sinema filminde izleyicinin karşısına çıktı. Son olarak 2016 yılında çekimleri başlayan “ Ölene Kadar “ isimli dizide ünlü isimler ile bir arada yer aldı. 2016 yılında ünlü giyim markası olan Koton reklamlarında da boy gösteren Fahriye Evcen’in yakın zamanda yeni bir sinema filmi ile izleyicilerin karşısına çıkmayı planlamaktadır.

Merak Ettiğiniz Tüm Ünlü Özgeçmişlerine Buradan Ulaşabilirsiniz

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir