Evve Market İş Başvurusu 2013

0

Evve Market İş Başvurusu 2013

Evve markası İstanbul ili içerisinde 10 yıldır hizmet veren büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesi olup, mobilya, elektronik ev aletleri, tekstil eşyaları, beyaz eşya ve daha birçok aletini satışa çıkartan büyük çaplı mağazalardan oluşmaktadır. Evve marketleri şu anda sadece İstanbul içerisinde hizmet veren ve İstanbul’un 10 ilçesinde mağazası bulunan bir şirket olup, her geçen gün iş hacmini bir üst seviyeye çıkartarak yeni şubelerini açmaktadır.

Evve Market her yıl çok sayıda kişiye iş imkanı sağlayan ve ekibini büyüterek daha kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan nadir firmalardan biri olup, 2013 yılında da çok sayıda eleman alacağını belirtmektedir. Evve Market şu anda iş başvurularını kabul ederken, birçok açık pozisyonda elemana da ihtiyaç duymaktadır.

Evve Market çalışanları konusunda oldukça titiz olan bir firma olduğundan dolayı, yeni elemanlar konusunda da belirli kriterlere göre hareket etmektedir. Uluslararası bir firma kategorisine girmeye çok yakın olan ve Türkiye’nin en iyi market zincirleri arasında olmayı başaran Evve Market, çalışanlarının güvenilir, güler yüzlü, başarılı ve deneyimli kimseler olmasını ister. Bu yüzden de eleman alırken bu unsulara ve bunlara ek olarak İngilizce bilgisi ve güçlü mevkiler için üniversite mezunu olma gerekliliğini şart koşar.

evve

İyi bir kariyer yapmak isteyen ve Evve Markette çalışmak isteyen kişiler  iş başvuru formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir