Eti İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

0
[ads]

Eti bünyesinde yapılan personel alımları, firmanın resmi web sayfası üzerinden duyurulmaktadır. Başvuru yapmak için gerekli olan ilk koşul ise Eti’nin internet sitesi üzerinden üye kaydı gerçekleştirmek ve adayın kendisi için bir CV hazırlamasıdır. Bu şekilde ilan edilen pozisyonlara direkt olarak başvurmak oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. CV hazırlama safhasında önemli olan kişinin kendisi için etkili bir özgeçmiş meydana getirmesi olmaktadır. Ayrıca adayın sahip olduğu deneyim ve tecrübeleri de kesinlikle CV içerisinde belirtmesi tavsiye edilmektedir. Eti işçi personel alımı iş başvurusu için gerekli olan CV’nin hazırlanması ardından sadece ilanların takip edilmesi yeterli olmaktadır.

 

 Eti işçi alımlarında açık pozisyonlar nelerdir?

Eti tarafından gerçekleştirilen personel alımlarında birçok farklı pozisyon bulunmaktadır. Açık olan pozisyonlar ise resmi web sayfasında yer alan Eti’de kariyer menüsünden görülebilmektedir. Bazı açık pozisyonlar;
–          Asistan Ticari Pazarlama Yöneticisi
–          Etkinlik Uzmanı
–          Finansal Analist
–          Bakım Planlama Mühendisi
–          Proje Mühendisi
–          Ürün Müdürü
–          Satış Temsilcisi
–          Satış Temsilcisi
–          İnşaat Proje ve Bakım Yöneticisi
–          İç Denetçi şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

eti-is basvurusuDiğer yandan belirtmiş olduğumuz açık pozisyonları farklı illerde yer aldığını söylemek mümkündür. Yapılan ilanlar açık pozisyonların meydana geldiği şubeler için ilana verilmektedir. Bu nedenle Eti bünyesinde çalışmak isteyenler bulundukları illere göre iş başvuru yapma imkanına ulaşabilmektedir.

Başvuru İçin Tıklayınız!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir