Eti gıda sanayi 1962 yılında kurulmuştur. Firmanın kurucusu Firuz Kanatlı’dır. Eti Gıda’nın ilk ürünü eti kızarmış ekmeklerdir.. Bunların dışında meyveli kek, dilimli kek, ve turti gibi bir çok, çok satan ürünü üretmiştir. Her geçen gün daha da büyüyen Eti gıda, gıda sektörüne yeni ürünler katarak birçok ödül kazanmıştır. sİZDE ETİ gıda sanayinde çalışmaya ne dersiniz?

 

Her geçen gün büyüyen Eti gıda CV’lerinizi  insan kaynakları ekibi tarafından düzenli olarak incelenmekte, ihtiyaç duyulması durumunda uygun CV’lerin sistem üzerinden taranması yapılmaktadır. Eti Gıda Müşteri Yöneticisi, Dağıtım Yöneticisi, Ürün Müdürü, Endüstri ve Tasarım Mühendisleri, Satış Planlama Elemanı ve daha pek çok personeller arıyor.
eti-is-basvurusuEti iş başvurusu

NOT: Eti Gıda ‘da çalışmak ve fark yaratmak istiyorsanız harika bir CV’niz olmalıdır. İstenen özelliklere göre hazırlanmış bir CV’den daha iyi bir CV olamaz. Sizlere ücretsiz sunduğumuz CV hazırlama programlarıyla artık Harika bir Özgeçmiş yaratmanız mümkün sizde CV’nizi hazırlamak ve Eti Gıda da bu CV ile başvurmak istiyorsanız hemen TIKLAYIN!!

ETİ Gıda Açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

ETİ Gıda İş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.