Ertunç Laçinel Özgeçmişi

0

Ertunç Laçinel Özgeçmişi 

Ertunç Laçinel Kimdir? 

Kayserı’de kurulmuş olan Boydak Holding için önemli kayıplardan biri olarak görülmektedir. Ertunç Laçinel önemli bir mevkiye sahip isim olarak hakkında birçok şeyi başarmakla beraber kurduğu düzen sayesinde büyük miktarlarda Boydak Holding’ i zarara uğratmıştır. Oğlu adına bir şirket kurmuştur bu sayede işlerini ortaklı olan bu şirket üzerinden yapmaktadır. Ceo olmak bulunduğu iş yerinin ekonomik açıdan maddi ve manevi zararını gözetmeksizin ortalığın düzenini bozmadan yapılan iş olarak bilinmektedir. Ama ne yazık ki Ertunç Laçinel bu işi her ne kadar iyi yürütmüş olsa da Boydak Holding’i ekonomik alanda zarara uğratmıştı ve Fetö için hakkında soruşturma açılmasına neden olmuştur. Birçok markanın bulunduğu büyük bir iş yeri ve milli kazanç değerlerlerinin artmasında büyük rol oynamıştır.

Ertunç Laçinel Genel Bilgi

Boydak Holding’in yurtiçi ve yurtdışı kazançları Ertunç Laçine’in oraya ceo olarak getirilmesi üzerine sürekli bir başarıya imza atılmıştır. Laçinel sayesinde yurtdışında belli zaman ve belli inisiyatifler kapsamında belli ülkelere Boydak Holding adına anlaşmalı markaların kullanım hakkını vererek anlaşma sağlayıp iyi reklamlara imza atmıştır.

Ertunç Laçinel Eğitim Bilgileri

Şirkete ceo olarak atanan Ertunç Laçinel Bellona, Mondi ve İstikbal markaları için büyük kazançlar sağlamıştır. Önceki ve sonraki Laçinel döneminde bu markaların büyük anlaşmalar imzalamasında katkısı göz ardı edilemez. Her zaman ticari başarısını önemsemiştir. Her ne kadar kar zarar değeri ortada olsa da Holding için büyük başarılar sağlamıştır. Aynı zamanda Ulusoy lojistik firmasının genel müdürlüğünü de üstlendiği bir dönemi olmuştur.

Ertunç Laçinel Kariyeri

Ülke için enerji alanında büyümeye katkı sağlamıştır. Bu tür amaçları benimseyen bir insan olarak çalıştığı yerin hakkını vermiş ve ülke için büyük başarılara imza atmıştır. Ülke için kötü zamanlardan geçtiğimiz dönemlerde ekonomik kriz algısı oluşturmak istendiğini Laçinel çok iyi biliyordu ve bunu fırsata çevirmek gerektiğini yaptıklarıyla kanıtlamıştı. Fakat bunlara rağmen söyledikleri, yaptıkları, takındığı tavırlarının aksine amaçlarının tutumsuz, samimiyetsiz oluşu ve son olarak Fetö yandaşlığı yaptığı iddiaları ile Boydak Holding ceosu konumundan ihraç edilerek ve çalıştığı holdinge büyük zararlarla tamamen farklı bir adam olduğunu geçtiğimiz günlerde kanıtladı.

Ertunç Laçinel Ödülleri

Ertunç Laçinel alanında birçok ödüle laik görülmüştür.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir