Eroğlu Holding İş Başvurusu 2013

0

Eroğlu Holding İş Başvurusu 2013

 

Eroğlu Holding genellikle giyim üzerine kurulmuş Türkiye’nin önde gelen tekstil firmalarından biridir. Oldukça bilindik ve popüler markalara sahip olan Eroğlu Holding Loft, Collin’s, Eroğlu Giyim ve ERS Örme gibi önemli uzantılara sahip bir firma… Aynı zamanda şirketin Eroğlu Gayrimenkul adında bir gayrimenkul markası da bulunuyor. Yaklaşık 30 yıllık mazisi bulunan şirket kısa zamanda ülkemizde önemli bir Pazar payı elde edebilmiş ve tekstil konusunda önemli yerlere gelmiştir. Bu yüzden firma devamlı personel alımı ihtiyacı duymakta ve çeşitli yollardan iş başvurularını kabul etmektedir.

Eroğlu Holding, iş başvurularını şahsen kabul etmemektedir. Ancak başvurular mail yoluyla veya kariyer sitelerinden yapılırsa o şekilde değerlendirilir ve başvuru sonucuna göre şirketten görüşme teklifi alırsınız. Bu görüşme teklifi sonucunda da işe alınıp alınmayacağınız konusunda şirket insan kaynakları uzmanları tarafından karar verilir.

Eroğlu Holding’e kariyer.net veya e-mail üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Şirketin tekstil konusunda bu kadar ön planda olması ve profesyonel bir çalışma planı olması şüphesiz sizin kariyerinizi de etkileyecek ve önemli yerlere gelmeniz de katkısı olacaktır. Genellikle Türkiye şartlarında oldukça uygun çalışma koşulları altında personel alan Eroğlu Holding, sahip olduğu olanaklarla da çalışanlarına güzel bir gelecek sunuyor. Eğer bu fırsatlarla kaliteli bir şirkette çalışmak istiyorsanız, Eroğlu Holding sizin isteklerinize cevap verecek kalitede bir şirket. Başvuru için email göndermek istiyorsanız, fotoğraflı ve güzel bir CV hazırlamanız gerekiyor. Bunun yanı sıra CV’nizde sahip olduğunuz özellikleri, dilleri ve becerileri de eksiksiz olarak yazmaktan çekinmeyin.

eroglu

Başvuru için e-mail adresi

 

 

 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir