Erhan Kolbaşı Özgeçmiş

0

Erhan Kolbaşı Özgeçmiş

Erhan Kolbaşı Kimdir?

Erhan Kolbaşı 1966 yılında İzmirde dünyaya gözlerini açmıştır. Kendisi Dışişleri bakanlığında bir çok farklı konumda uzun süre boyunca devlete hizmet etmiştir. Tam olarak 25 yıl idari ateşe görevini üstlenmiştir. Onun dışında konsolos ve yardımcı konsolos olarak görevini sürdürmüş ve 2016 yılına gelindiğinde ise Dışişlerindeki görevini sonlandırmıştır.

Erhan Kolbaşı Genel Bilgi

Amerika’daki görevleri esnasında dünya dışı uygarlıklara ilişkin yeni bir bilim dalı olarak kabul gören “Exopolitika” ile ilgili araştırmalar yapmış ve bu alanda bir çok araştırma yürüten ve ABD merkezli toplam 8 yıl görev yapmış olan “ExopoliticsInstitute” adı altında bir çok konferans ve söyleşiye katılan Erhan Kolbaşı, bu alana kendini vermiş ve bu alan ile ilgili bir çok konferans ve televizyon söyleşilerine de katılmıştır.

Erhan Kolbaşı Eğitim Bilgileri

Erhan Kolbaşının şu anda bu alanda yayınlamış olduğu 2 adet kitabı bulunmaktadır. Bunlar: “Galaktik Diplomasi” ve “Kozmik Dokunuş &InVitro” kitaplarıdır.

Erhan Kolbaşı Kariyeri

Özellikle “Galaktik Diplomasi” kitabı ile büyük bir ses getirmiştir. Yazarın kendisi şu anda ülkemizde faaliyetleri olan Sirius Uzay Bilimleri ve Ufo araştırma merkezinde başkan yardımcılığı görevini üstlenmektedir.

Erhan Kolbaşı Ödülleri

Yıl 2017’yi gösterirken yaptığı bir açıklamada şunları söylemiştir: “İzmir Tirede enteresan olay ve durumların yaşandığını belirtmiş ve buna ek olarak da buraya gelen uzaylıların İzmir Tireyi üs olarak görebileceklerini de ifade etmiş ve bu uygarlıkların bizlerden binlerce yıl ileri bir uygarlık olma olasılıklarının çok yüksek olduğunu belirtmiştir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir