Enpara Müşteri Danışmanı Ne İş Yapar?

0

Enpara Müşteri Danışmanı

  1. Enpara Müşteri Danışmanı Ne İş Yapar?

Müşteri danışmanları müşterilerin sorularına cevap veren bankalarda kişilere bilgi veren telefon görüşmelerinde bulunan ve banka adına akla takılan sorulara cevap verir. Müşteriye yapması gerekenleri anlatır. Kart iadelerini ve satışlarını gerçekleştirir. Müşteriye hizmet eder ya da müşteri kazanırlar.

  1. Enpara Müşteri Danışmanının Görevleri Nelerdir?

Enpara çözüm merkezlerinde çalışan müşteri danışmanları merkezi binalarda çalışır ve satış yapmazlar. Gelen çağrılara cevap verir, aranan müşterilere ve arayan müşterilere bilgi verir. Enpara adına sahada çalışan müşteri danışmanları ise saha da bulunan müşterilere kart iadesi yaparlar, bilgi aktarımını gerçekleştirirler. Saha da çalışan enpara müşteri danışmanları merkezlerde çalışan danışmanlara oranla daha fazla yorulur ve daha yüksek maaş alırlar.

  1. Enpara Müşteri Danışmanı Kaç Saat Çalışır?

Genellikle enpara müşteri danışmanları hafta içi her gün mesai usulü ile günde ortalama 8 – 9 saat çalışırlar.

  1. Enpara Müşteri Danışmanı Nerelerde Çalışır?

Enpara müşteri danışmanları bankalarda ve sahada çalışırlar. Çözüm merkezi adı verilen merkezi binalarda da çalışabilir ya da sahada müşteriler ile beraber bulundukları her yerde çalışabilirler.

  1. Enpara Müşteri Danışmanında Bulunan Özellikler?

Enpara müşteri danışmanı olmak için bireyler de takım çalışmasına uygun, her konuda çözüm üretmeye yatkın, güler yüzlü, işinde başarılı, sakin ve akıcı konuşma gibi özellikler aranmaktadır.

Diğer Mesleklere Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir