Enpara Müşteri Danışmanı Maaş

0

Enpara.com Nedir?

Enpara.com yepyeni bir bankacılık hizmetidir. Bu alanda farklı iş kolları bulunmaktadır.  Bu alanları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Saha çalışanları
  • Çözüm merkezi çalışanları
  • Yönetim
  • Operasyon ve bilgi teknolojileri

Enpara.com Çalışan Maaşları

  • Enpara.com Çözüm Merkezi Çalışanları: Bu alanlardan ilki yani çözüm merkezi adı altında çalışanlar merkez binada çalışmaktadırlar. Bu konumda çalışan kişiler satış yapmamaktadırlar. İş yerini arayan ya da aranan müşterilere bilgi vermektedirler.
  • Enpara.com Saha Çalışanları: Saha da ekstra bir konu yoktur ancak fiziki olarak daha fazla efor harcadıkları için maaşları diğerlerine nazaran daha yüksektir. Saha müşteri danışmanı olarak çalışan kişiler enpara.com un müşterisi olan bireylere kart iadesi yapmakta ve bilgi aktarmada görevlidirler.

Enpara.com çözüm merkezi müşteri danışmanı maaşları:

Bu kısımda çalışanlar en fazla 2000 TL maaş almaktadırlar buna ek olarak alınan primlerle 2200 civarı bir miktar almaktadırlar.

Enpara.com Saha Müşteri danışmanı maaşları:

Sahada çalışan kişiler ise yaklaşık olarak 2500 TL’Ye yakın miktarda maaş almaktadırlar. Yönetim, operasyon ve bilgi teknolojileri birimleri ise yeniliklerin tasarımından ve geliştirilmesinden sorumludurlar.

Enpara.com’un Amacı

Tüm bu farklı iş kollarının aslında ortak bir amacı bulunmaktadır. Müşterilere daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamışlardır, bilinen bankacılığın aksine daha farklı, daha avantajlı, daha sade ve daha kolay bir bankacılık hizmeti sunmuşlardır. Bu nedenle herhangi bir bankacılık işleminizi gerçekleştirmeniz gerektiğinde artık eskisi kadar karışık ve uzun prosedürlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak enpara.com u kullanarak tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp avantajlı bir kullanım elde etmiş olacaksınız.

Sizde Enpara’da çalışmak istiyorsanız, daha önce sorulmuş banka mülakat sorularına göz atmayı unutmamalısınız!

Ayrıca CV Hazırlarken bu bilgilere de ihtiyacınız olacak:

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir