Enerjisa Personel Alımı

1

 

Enerjisa, Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinde biri olarak enerji piyasasındaki yerini almıştır.

Enerji piyasasındaki bu yerini sağlam tutmak amacıyla yaptığı yatırımlar neticesinde ortaya çıkan eleman ihtiyacını da çeşitli internet sitelerine verdiği iş ilanlarıyla sağlama yoluna giden şirket, değişik alanlarda çalıştırılmak üzere birçok açık pozisyona personel alımını gerçekleştirecektir.

Enerjisa’nın eleman atağı

Enerjisa, Sabancı şirketler grubunun enerji alanında faaliyet gösteren bir bölümüdür. Türkiye’deki bu enerji devi her geçen gün yaptığı yatırımlar neticesinde büyüdükçe, kadrosunda yeni elemana duyulan ihtiyaç giderek artmaktadır. İşte bu ihtiyacı karşılamak amacıyla şirket, genellikle alanında deneyim sahibi kişilerden tercih ettiği elemanlar içerisinden, kadrosuna personel alımına sürekli olarak devam etmektedir.

Enerjisa Personel AlımıEnerjisa Personel Alımı
Enerjisa, değerlerini benimseyen, uyumlu,  gelişime ve değişime açık kişilerle çalışmaktadır. Şirket farklılıklara saygınlık ilkesi çerçevesinde, fırsat eşitliğinde ve şirket kaynaklarının verimli kullanıldığı bir çalışma ortamını çalışanlarına oluşturur.
Enerjisa çalışanlarını daima geliştirme yoluna giderek daimi eğitim programlarıyla çalışanlarını destekler. Enerjisa çalışanları arasında hiyerarşiden uzak karşılıklı saygınlık ilkesine dayalı bir ilişkinin kurulması yoluna gitmektedir. Ücret politikasını adil bir şekilde yürüten şirket yılda 12 ay maaşın yanında 4 ay da ikramiye vererek çalışan kadrosunun moral motivasyonunu daima diri tutma yolunda ne kadar istekli olduğunu da kanıtlamıştır.

Enerjisa’da avukatlıktan tutunda proje kontrol mühendisi, iş uygulama uzmanı, bölüm asistanı, elektrik bakım teknisyeni ve daha birçok alanda açık pozisyonlarda istihdam edilmek üzere personel alımı yılın her zamanında yapılmaktadır.

Özel sektör dünyasında ve Türkiye şartlarında en iyi çalışma ortamlarının olduğu

Enerjisa’da kendinize uygun bir iş alanı bulmak için TIKLAYINIZ!

 

 

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
kadir

kdz ereglide yasıyorum satıs konusunda 2,5yıl deneyimim var