En İyi 2016 CV Örnekleri

0

Eğer iyi bir iş bulmak istiyorsanız, artık daha yartıcı CV’ler hazırlamalısınız! 2016’da özgeçmiş trendleri değişiyor. Bunları daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Dİlerseniz 2016 Özgeçmiş Trendleri yazımızdan okuyabilirisiniz.

Eski stil özgeçmişleri bir kenara bırakıp, artık günümüz teknolojisine daha uyumlu özgeçmişler hazırlamalısınız. Diğer adaylardan öne geçmenin en önemli adımı, iş verenler tarafından daha istenen, daha anlaşılır, daha basit ve etkili cv’ler hazırlamaktır. Sizlerle günümüz trendlerine uyumlu 2016 cv örneklerini paylaşıyorsunuz. Dilerseniz, hiçbir ücret ödemeden tek bir tıkla bilgisayarınıza indirebilir, kolayca gerekli düzenlemeleri  yapabilirsiniz.

Eğer bize danışmak istediğiniz birşey olursa, yorum bırakmanız yada [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.

2016 Özgeçmiş Örnekleri İndirme

en-iyi-cv-ornekleri-2016

2016 En iyi CV Örnekleri İNDİR

en-iyi-cv-ornekleri-2016-2

2016 En iyi CV Örnekleri İNDİR

en-iyi-cv-ornekleri-2016-3

2016 En iyi CV Örnekleri İNDİR

2016’da Özgeçmişlere Neler Eklendi?

İş hayatı teknolojik gelişmelerle farklı bir yön kazandı. Artık CV’ler elektronik yoldan gönderiliyor, bir email ile yada cv domaini ile yada linkedin gibi kariyer ağlarıyla hızla yayılılıyor. Sizlerde bu gelişime ayak uydurmalısınız. Peki 2016’da özgeçmişlere neler eklenecek:

Bu 4 küçük adımı Özgeçmişinize koymayı unutmayın:

– Linkedin profil linkiniz

– Özgeçmişinizin ingilizce yazılmış hali

– Kariyer giriş yazısı

– Telefon numarası

Arkadaşlar tüm cv örneklerimize buaradan ulaşabilirisiniz: 2016 CV Örnekleri

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir