Ekol Lojistik Maaş

0

Ekol Lojistik Maaş

Ekol Lojistik nedir?

Avrupa’ nın en önde gelen lojistik firmaları arasında yer almaktadır. Geniş araç lojistiği ve ileri teknoloji sistemleri kullanan bir taşıma firmasıdır. Gümrük, tedarik zinciri, dış ticaret, kontrat lojistiği, taşımacılık gibi yönetim alanlarında hizmet vermektedir. Kusursuz olarak 15 ülke de hizmetlerini sürdürürken, entegre bir lojistik firması olarak nam salmıştır.

Ekol Lojistik ne iş yapar?

Önde gelen lojistik firmaları arasında yer alan Ekol Lojistik, 1.000.000 metre kare dağıtım merkezinden, çok geniş bir alana yayılmış hizmetleri ile taşımacılık hizmeti yapmaktadır. Intermodal taşımacılık hizmetleri de bulunurken, 6 Ro- RO gemisi bulunmaktadır. Haftalık olarak 48 sefer yaptığı bilinirken, blok trenleri de bulunuyor. Ekstra olarak 5.500 adet aracının bulunmasıyla en geniş alana ve filoya sahip olan lojistik hizmetlerini sunmaktadır.

Ekol Lojistikte kimler çalışabilir?

Ekol Lojistik bünyesinde çalışmak isteyenler Türkiye, Yunanistan, İtalya, Romanya, Bosna- Hersek, Macaristan, İspanya ve Polonya gibi ülkelerde hizmet verdiği de bilinmesi gerekebilir. Yine Türkiye merkezinde görev almak isteyenler, lojistik uzmanı, lojistik müdürü, lojistik destek elemanı, insan kaynakları uzmanı, iş güvenliği uzmanı, muhasebe, destek elemanı gibi pek çok farklı departman tercih edilebilir. Lise, ön lisans ve Lisans mezunlarının her biri için uygun departmanları bulunmaktadır.

Ekol Lojistik çalışanı ne kadar maaş alır?

Genel olarak ekol mülakatlarında maaş bilgisi paylaşılmıyor olsa da ilk başlangıç maaşları 1500-2000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Başvuru yapılan departmana göre 3000-5000 TL maaş ile görev almakta mümkün olacaktır.

Diğer Mülakat Soruları ve Cevaplarına Buradan Ulaşabilirsiniz

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir