Ege Üniversitesi Sözleşmeli İşçi Personel Alımı

0

ege universitesi -personel alımı

Ege Üniversitesi bünyesinde çalıştırmak üzere 55 sözleşmeli işçi alımı

gerçekleştirecek.

 

Konu ile ilgili açıklamalar üniversitenin kendi web sayfası üzerinden yapılmış durumda. Gerekli şartlara uyan adaylar, başvurularını şahsen yapacak ve değerlendirme esnasında KPSS B puanı baz alınarak sıralama yapılacak. Ege Üniversitesi 55 sözleşmeli işçi personel alımı sırasında posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Ege üniversitesi 55 sözleşmeli işçi personel alımı için gerekli olan belgeler nelerdir?

Ege Üniversitesi tarafından alınacak olan 55 sözleşmeli personel alımında adaylardan birtakım belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaları istenmektedir. Bu belgeler arasında;

–          Genel şartlar kısmında istenen belgeler
–          Başvuru dilekçesi
–          Öğrenim belgesinin aslı ya da onaylı fotokopisi
–          2 adet fotoğraf
–          2012 KPSS B grubu sınav puanı
–          Kimlik fotokopisi

Erkekler için askerlik durumunun gösterildiği belgeler yer almaktadır.

ege universitesi -personel alımıYukarıda belirtilen belgelerin eksiksiz bir şekilde belirtilmesi ardından adaylar başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Başvuru sırasında herhangi bir belgenin eksik olması dahilinde ise yapılan başvuru geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle başvuru yapmayı düşünen adayların öncelikle gerekli olan belgeleri incelemesi ve bunun ardından başvuruda bulunması özellikle tavsiye edilmektedir.

Diğer yandan başvurular sonucunda işe alınacak 55 kişiyi belirleyecek KPSS B grubu puanları olacaktır. KPSS B grubu puanlarına göre sıralanacak olan adaylarında ilk 55 kişi Ege Üniversitesi bünyesinde sözleşmeli olarak çalışmaya hak kazanacaktır.

 Başvuru İçin Tıklayınız!  

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir