Ege Üniversitesi Personel Alımı 2018

0

Ege Üniversitesi Personel Alımı 2018

Ege Üniversitesi kadrosunu genişletmeye bu bağlamda üniversitesinde çalıştırılmak üzere hem kadrolu hem de sözleşmeli personel almak için ilan yayınladı. Toplamda 264 personel alımı yapacağını açıklayan Ege Üniversitesinin özellikle bu başvuruları hangi bölümler için alacağı konusunda merak ettiğiniz detaylar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Ege Üniversitesi personel alım şartları

Ege üniversitesinin açmış olduğu personel alımlarında başvuru şartları arasında yanınızda bulunması gereken en önemli formun başvuru formu olduğunu belirtmek istiyoruz. İnternet üzerinden Ege üniversitesinin resmi sayfasından temin edebilirsiniz. Geçici mezuniyet belgeniz veya diplomanızın aslı, Kimlik Belgeniz, 1 adet resim ve 2016 yılında girmiş olduğunuz KPSS sonuç belgesinin bulunması da işe alınacak olan personellerden istenecek belgeler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda erkek adaylar için askerlik durumunu gösteren belge de istenecek olan belgeler arasında yer almaktadır.

Ege Üniversitesi CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Ege Üniversitesin personel alım başvuru nereye yapılır?

Sağlık alanında yapılacak olan personeller ile ilgili olarak işe alınacak olan adayların başvurularını bizzat Ege Üniversitesinin resmi sayfası üzerinden yapması gerekmektedir. Resmi web siteye giriş yaparak burada yer alan Duyurular bölümü içerisinde personel alımı ile ilgili ilana tıklayarak buradan kolayca iş başvurusu yapabilirsiniz. İşe alınacak olan personel ile ilgili güncel ilanları takip etmek için Ege Üniversitesi resmi sayfasında yer alan duyurular bölümünün takibini yaparak sizlerde iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ege Üniversitesi İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir