DSİ Personel Alımı 2018

0

DSİ Personel Alımı 2018

Devlet su işleri Genel Müdürlüğü olan DSİ’nin özellikle açmış olduğu güncel iş ilanlarına talep her geçen gün artmaktadır. Sözleşmeli ve kadrolu bir şekilde açılan bu personel alım ilanlarından sizlere en uygun olan pozisyonlara başvuru yaparak sizlerde bir DSİ çalışanı olma şansını yakalamış olabilirsiniz. DSİ’nin güncel personel alımlarına sitemiz üzerinden ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

DSİ’de çalışmak için gerekli şartlar

DSİ bünyesinde çalışmak isteyen kişilerden istenen şartlar arasında ilk sırada Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması gerekmektedir. Bunun dışında bir kamu kurumu olan DSİ’de çalışmak istediğiniz zaman yüz kızartıcı suçlardan dolayı herhangi bir ceza alınmaması da gereken şartlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu şartlar dışında diğer şartların personel alımları sırasında değişkenlik gösterdiğini sizlere belirtmek istiyoruz.

DSİ CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

DSİ iş başvurusu nasıl yapılır?

Devlet Su işleri Müdürlüğü’nün yakın zamanda açmış olduğu personel ilanlarına çok sayıda başvuru olmuştur. DSİ’nin personel ihtiyacının giderek artmasından dolayı işe alacak olan personellerinin kriterlerini kendi resmi web sitesinde yer alan duyurular bölümünden açıklamaktadır. Bu yüzden de sizler DSİ’den çalışmak istediğiniz zaman uygun pozisyonlar için iş başvurusu yapmak istiyorsanız, DSİ insan kaynakları sayfasında yer alan Duyurular bölümünde ki iş başvurularında istenen durumlara göre başvurunuzu yapabilirsiniz. Kimi zaman elden başvuru, kimi zamanda internet üzerinden başvurunun kabul edildiği DSİ ile ilgili olarak merak edilen güncel ilanlara sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

DSİ İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir