Doğum İzni Dilekçesi

0

Yıllık izin dilekçesiHerhangi bir sebeple işten,kurstan yada okuladan izin almak istediğimiz durumlarda bu isteğimizi en iyi ve en resmi şekilde bildirmenin yolu Dilekçe yolu ile bildirim yapmaktır. Sitemizdeki dilekçe örnekleri sizlere istediğiniz bildirimleri kolaylıkla yapabilmeniz için tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarladık.

Sizlerin tek yapması gereken, durumunuza en uygun dilekçe örneğini bulmak dilekçe örneğinin üzerine tıklamak. Ardından dilekçe örneği bilgisayarınıza inecektir.

 

 

İzin Dilekçesi

İNDİR

(DOĞUM İZNİ DİLEKÇE ÖRNEĞİ)

 

(Dilekçenin verileceği kurum tarafından belirlenmiş standart bir izin dilekçesi örneği yok ise, talebinizi aşağıdaki formatta iletebilirsiniz)

(DİLEKÇENİN VERİLECEĞİ BİRİMİNADI)

(Alternatif 1)

Ekte yer alan raporda da belirtildiği üzere 8 hafta sonra doğum yapacağımdan, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 104 üncü maddesinin (A) fıkrasında belirtilen doğum öncesi analık izni ile doğum sonrası analık iznini ve doğumun erken gerçekleşmesi halinde kullanamayacağım doğum öncesi analık izin sürelerinin kalan kısmını kullanmak istiyorum.

 

Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 

(Alternatif 2)

Ekte yer alan raporda 8 hafta sonra doğum yapacağım ve hamileliğimin son 3 haftasına kadar çalışabileceğim belirtildiğinden, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 104 üncü maddesinin (A) fıkrasında belirtilen doğum öncesi analık iznini doğuma 3 hafta kala ve doğum sonrasında doğum sonrası analık iznini, doğum öncesinde kullanmadığım 5 haftalık izni ve doğumun erken gerçekleşmesi halinde kullanamayacağım doğum öncesi analık izin sürelerinin kalacak kısmını kullanmak istiyorum.

 

 

Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 

 

ADRES:

İkametgah adresi           :

İznin geçirileceği adres  :

Telefon numarası          :

 

…./…./….

Adı ve Soyadı

Unvanı

Kurum sicil numarası

İmzası

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir