Dilekçe ÖrnekleriBir dileği, isteği veya şikayeti bildirmek üzere resmi dairelere sunulan imzalı yazıya dilekçe diyoruz. Birçok yerde isteklerimizi bildirmek için dilekçe yazmamız istenir. Özellikle vergi daireleri için.Amacımız kısa sürede başvuru dilekçenizi hazırlayabilmeniz ve böylece uygulamada bir standardın oluşmasını sağlamaktır. Bunun için bu süreçte sizlere yardımcı olabilmek için bir çok farklı kurum,kuruluşa ve sizin taleplerinize göre dilekçe örneklerine yer verdik. Bu dilekçe örneklerinden yararlanabilir, Üzerine tıklayarak bilgisayarınıza kolayca indirebilir ve üzerinde oynama yapabilirsiniz!


Dilekçe Örneği

Sizler için çeşitli kategorilerde hazırladığımız dilekçe örneklerini ücretsiz olarak indirebilir, üzerinde istediğiniz oynamayı yapabilirsiniz.  İstediğiniz dilekçe örneğini bulabilmek için tek yapmanız gereken, öncelikle kategorisini seçip, dilekçe kategorilerinde size en uygun dilekçeyi seçmek. Ardından WORD dosyası olarak hazırlanan dilekçe örneğini hemen bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İşte bu kadar!

Dilekçe Örneği İNDİR

Eğer aradığınız dilekçe örneğini bulamadıysannız bize yazın! En kısa zamanda eklenecektir, aynı zamanda sizleri bilgilendirmeyi de unutmayacağız.