Digiturk Şikayet Dilekçesi

3

dilekce-ornegi

Tüketicilerin yasalar önünde korumaları gereken en doğal haklarından birisi de Şikayet etme hakkıdır. İstemediğiniz ve rahatsız olduğunuz durumları yasal prosedürler çerçevesinde bildirmek için şikayet dilekçeleri hazırlamak ve bu şekilde müracat etmeniz gerekmektedir. Şikayet dilekçesi ile şikayetinizi bildirmenizin ardından yasal süreç başlayacak ve şikayetiniz değerlendirmeye alınacaktır.

Sizlerin şikayetlerinizi bildirmeniz için gerekli dilekçeleri hazırlamakta sizlere yardımcı olabilmek adına, bir çok farklı şikayet dilekçesi örneğine yer verdik. Sizlerin tek yapmanız gereken bu dilekçe örneklerinden sizin şikayetinize uygun olan dilekçe örneğini bulmak ve üzerine tıklayarak bilgisayarınıza indirmek. İndirme işlemi tamamlanınca word belgesinin üzerinde istediğiniz oynamayı yapabilir. İşleminiz bitincede kolayca yazdır tuşuna basarak yazdırabilirsiniz. Kolay gelsin!

şikayet dilekçesi

İNDİR

 

 

İHTAR EDİLEN

MUHATAP   :

ADRESİ         :

 

 

İHTAR EDENİN

ADI VE SOYADI :

ADRESİ              :

 

İHTAR KONUSU: Sözleşmedeki Haksız Şartlar.

AÇIKLAMALAR  :

1- …./…./200.. tarihinde Digitürk abonesi oldum.

2- Sözleşmede bazı maddelerin 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı kanunun 6. Maddesi’ ne göre tüketici aleyhine haksız şartlar içermektedir.

3- Bu nedenle taraflardan birini tüketicinin oluşturduğu sözleşmede tüketici ile yapılan standart sözleşmeye tüketicinin müdahale etme hakkı bulunmadığından sebeple yapılan sözleşme haksız şartlar içerdiğinden dolayı …../…./20… tarihinde yapılan sözleşmenin fesh edilmesini, aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı ihtar eylerim. …../…../20..

 

İHTAR EDENİN

ADI VE SOYADI :

İMZA                  :

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum - "Digiturk Şikayet Dilekçesi"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

12 senelik üyeliğim oldu halde bana yapılan saygısızlık var ve en kısa sürede yasal işlem başlatcam 2 metre kablo takilcak onun ücretini talep edilmesi çok büyük bi ayıp digutur

baskalarının tc kımlık numarasıyla uyelık yapmayın siz dolandırıcısınız

Çok uzun süredir üyenizim fiyatlardan çok muzdaribim lütfen yetkililerin aramasını bekliyorum yardımcı olmazsanız üyeliğimi iptal ettiricam