Derimod İş Başvurusu 2013

1

Giyinme zevkine sahip kişilerin vazgeçemediği materyal olan deriye yeni bir imaj getiren ve lider firmalardan biri olan Derimod genişleyen hizmet ağı ile tüketiciye farklı bir bakış açısı getirmektedir. Deri çanta, deri ayakkabı ve deri ceket üzerine yoğunlaşan firma kalitesi ve güler yüzlü hizmeti ile tüketicinin gönlünde taht kurmuştur. Gün geçtikçe büyüyen ve büyüdükçe de personel ihtiyacı artan şirket yıl içerisinde her daim iş taleplerine cevap vermektedir.

 

Derimod İş Başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Derimod’da iş fırsatları tek düze değildir. Farklı mevki ve pozisyonlarda görev almanız mümkündür. Lise ve üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmasının yanında mezun kişilere de kasiyer, satış danışmanı, muhasebe derimod elemanı, temizlik işçisi ve yönetici kadrolarında görev vermektedirler. İşe başvuru şartlarında en dikkat çekici nokta performansa dayalı bir çalışma prensibi bulunmasıdır. Karar verme aşamasından sonra dermodun resmi internet sitesine giriş yapmalısınız. Daha sonra açılan sayfanın sol alt kısmındaki menülerden insan kaynakları bölümünü tıklamalısınız. Burada Derimod iş başvurusu 2013 yılı içerisinde nasıl gerçekleşeceği ve neler gerektirdiği noktasında bilgiler mevcuttur. Daha sonra sizi en iyi şekilde ifade eden bir öz geçmiş hazırlayarak sayfanın en altında bilginize sunulmuş olan ve şirketin insan kaynakları bölümüne ait olan email adresine göndermelisiniz. Bu işlemden sonra ön görüşme için çağırıldığınızda görüşmenin olumlu geçmesi halinde Derimod mağazalarında çalışmaya başlayabilirsiniz.

Derimod ayrıcalığının farkına varmak ve bu aile ile birlikte büyümek istemez misiniz?

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
irfan

“mrb beylikdüzü istnbulda yaşıyorum 1987 doğumlu lisemezunuyum depocu olark çalışabılırım deneyımımm vr bekar bir erkeğimm