Deloitte Maaş

0

Deloitte

 1849 yılında kurulmuş ve 1986 yılında çalışmalara başlamış olan Deloitte, dünya da en büyük vergi ve yönetimi danışmanlığı hizmeti veren firma olarak bilinmektedir. Uluslararası firmalar arsında büyük bir pazara sahip olurken, ileri teknolojisi ile de deneyimli uzman destekli sunarak, pek çok farklı alanda faaliyet göstermekte olan firmalara, kaliteli hizmetler sunmaktadır. Firma hakkında genel bilgiler aşağıda ki gibidir.

Deloitte Şirketi Ne İş Yapar?

Lider bir konumda hizmet vermekte olan Deloitte, sigortacılık, tüketim maddeleri üretimi, pazarlama ve bankacılık sektöründe büyük hizmetler sunmaktadır. Müşteri portföyünün oldukça geniş olması da elbette ki bu firmaya olan güveni artırırken, 1 milyar dolar üzerinde hasılatları ve varlıkları ile 740 adet firması bulunduğu bilinmektedir. Muhasebe ve vergi yönetimi danışmanlığı yapmaktadır.

Deloitte çalışanı görevleri nelerdir?

Genel merkezi New York’da bulunan Deloitte, Türkiye merkezi olarak İstanbul’ u seçmiş olsa da Ankara’ dan da hizmetlerini sunmaktadır. Elbette ki 2007 verileri ele alınacak olursa 150.000 ‘den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bu firma da bazı pozisyonlar ise aşağıda ki gibidir.

  • Analytics & Information Management
  • InternshipSoftware Integration Sr. Consultant
  • Human Resources Specialist / Senior Specialist
  • Tax Manager
  • Risk & Independence Analyst

Resmî web sayfasını ziyaret ederek, diğer departmanlar ve pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

Deloitte çalışanı ne kadar maaş alır?

Firma da yeni başlayacak bir kişi tecrübesi, yeterlilikleri ve sahip olduğu belgelere göre yüksek ücretler alabilse de tecrübesiz bir kişi için maaşlar 1500-2000 TL aralığındadır.

 Diğer Mesleklere Dair Tüm Maaş Bilgilerine Buradan Ulasabilirsiniz!

Deloitte İşçisi Haftada kaç Saat Çalışır? 40
Deloitte İşçisi Ayda kaç Saat Çalışır? 130-140
Mesai var mı? Esnek Çalışma Saatleri
Aktif Maaş 1598 TL (temmuz 2017)
Prim 0 TL
Verilen Zam 175 TL (%3)
Vergi Dilimi 20% (temmuz 2017)
Toplam Ele Geçen 1773 TL (Ocak 2017)


Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir