Değirmen İş Başvurusu 2013

0

Değirmen İş Başvurusu 2013

1982 yılında açtığı ilk şubesinin ardından kısa sürede önemli aşamalar kaydederek büyüme gösteren Değirmen pastaneleri, açmış olduğu 5 şubenin ardından Franchising sistemine dahil olmuştur.

Şu an İstanbul bünyesinde 33, Antalya bünyesinde 2 ve Kocaeli bünyesinde 3 şube ile hizmet sunan Değirmen pastaneleri, bu yılında sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı planlamaktadır. Şube sayısının artması ile eleman ihtiyacı duyan pastane zinciri, her geçen gün bünyesine yeni elemanlar katmakta ve alım yaptığı personelleri yeni açılan şubelerine yerleştirmektedir.

Değirmen pastaneleri iş başvurusu nasıl yapılır?

Değirmen pastanelerine iş başvurusu yapmak için genelde internet üzerinde yer alan kariyer portalları kullanılmaktadır. Portallarda yer alan Değirmen iş başvurusu 2013 formu, adayların sahip oldukları özellikleri detaylı bir şekilde belirterek firma bünyesine ulaştırmalarına olanak sağlamaktadır. Üretim bulunmayan şubeler sadece pişirme bölümleri içermektedir. Bu nedenle başvuru yapacak adayların servis ve pişirme bölümlerine alım yapıldığını bilmelerini isteriz.

degirmen İşe aldığı personellerini öncelikle iyi bir eğitimden geçiren Değirmen pastaneleri, daha kaliteli bir hizmet sunmak için gerekli olan her şeyi düşünmüştür. Müşteri memnuniyetinin hat safhada yer aldığı pastaneler zinciri, her şubesinde yanı kalitede hizmet vermektedir. Yani hangi şubesine gidilirse gidilsin, kaliteli bir hizmet ve güler yüzlü personeller ile karşılaşılması mümkündür

Siz de Değirmen pastaneleri zincirine katılmak ve bu zincir bünyesinde çalışarak kaliteli bir hizmetin nasıl meydana getirildiği yakından görmek istiyorsanız, hemen kariyer portallarında yer alan başvuru formunu doldurun  ve bir an önce zincirin etkili parçalarından biri olun.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir