CV’de Yeni Bir Boyut Sumry!

0

İş Hayatında her geçen gün rekabet arttıkça CV daha önemli hale geliyor. Artık adaylar klasik CV’lerden vazgeçip, farklı yollar denemeye başladı.

Burada devreye giren yeni başarılı formattan biri de Sumry! Sumry sitesi iş hayatındaki potansiyel ve farklılaşma çabasını görüp, daha işlevsel ve daha farklı bir kavram yaratmaya çalışmış. Tek sayfalık bir online format olan Sumry, sade ve dikkat çekici olma özellikleriyle ön plana çıkıyor. Online kullanabileceğiniz gibi baskılı olarakta alabileceğiniz, işe alım uzmanların isteklerine cevap veren farklı bir tasarım.

Sumry programında sadelik ön planda, İşe alım uzmanlarının içeriğe odaklanmasını sağlayan ve akıcı bir şekilde görmek istedikleri bilgilerini görmelerini sağlayan bir program. Bu programın bir diğer özelliği de üst kısımda bulununan “story” kısmıyla, geçmiş tecrübelerinizi zaman içerisindeki gelişimini gösteren bir özelliğe sahip, Buna kısaca kilometre taşı diyebiliriz.

Tüm ekranlara uyumlu tasarlanan Sumry, bilgisayar ekranında, mobil ekrana uyumlu özelliğiyle sizlere sade ve etkileyici bir görünümü tüm platformlarda vaad ediyor.

Sumry, 7 günlük ücretsiz bir deneme sürümüne sahip ve aylık maliyeti iş arayanlar için 10 dolar olduğunu belirtelim.  İş aramayan ancak yine de Sumry’de CV’sini bulundurmak isteyen kullanıcılar ise ayda 2 dolar ödeyerek bu hizmetten yararlanabiliyorlar.

Sumry programına göz atmak isteyenler bu adresten ulaşabilirler: 

sumry

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir