CV Tercümesi Konusunda Uzman Destek

0

     CV Tercümesi Konusunda Uzman Destek

Türkiye’de ve yurtdışında pek çok yurtdışı menşeili firma açtıkları iş pozisyonarı Türkiye’de olsa bile iş ilanlarını yabancı dilde hazırlıyor ve gelen CV’lerin de çoğu zaman İngilizce, Almanca veya diğer dillerde olmasını talep ediyor. Her ne kadar iş başında dil kullanımı her zaman bu kadar yüksek seviyede ihtiyaç teşkil etmeyecek olsa da doğru bir dilde yazılmış ve profesyonel gözüken bir CV her daim size iş alımı konusunda bir avantaj sağlayacaktır.

Ana dil seviyesinde tercümanlardan alacağınız uzman bir cv tercümesi veya proofreading (tercüme kontrolü) işlemi ile siz de adaylar arasında sıyrılarak global bir şirkette işe girme şansınızı arttırmaya ne dersiniz? Protranslate – Türkiye’de yüzlerce kişinin cv tercümesini yaparak onlara işe giriş konusunda yardımcı olmuş bir şirket. Gerek teknik, gerekse akademik CV’lerin doğru literatürde tercüme işlemlerini gerçekleştirerek, sizin de CV’nizi hem format olarak, hem de okuyan kişi açısından akışkanlık olarak doğru formata sokan dil editörleri, bu konunun hassasiyetinin farkında olan bir ekipten oluşuyor.

Son dönemde herkesin hayalini süsleyen global menşeili bir firmada çalışma konusundaki hayallerinizi artık siz de ertelemeden gerek Linkedin, gerekse Kariyer.net gibi sitelerde yurtdışı firmaların iş ilanlarına artık başvurabilir, ve hatta yurtdışına taşınarak orada tecrübe edinme konusundaki hayalinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

CV’nizin tercüme işlemlerini yaptırmak için izleyeceğiniz adımlar da oldukça basit. Word, PDF vs. gibi elektronik formattaki CV’nizi Protranslate.net adresinden sisteme yüklüyorsunuz, içerisindeki kelime sayımı yapılan metninizin tercüme ücreti siz çevirilecek dili belirttiğinizde anında hesap ediliyor. Ödemenizi yapıyorsunuz ve Protranslate’in profesyonel tercüman kadrosu CV’nizin tercümesine başlıyor. Tercümesi biten belgenizi de yine “Tamamlandı” mailini aldığınızda sisteme girip indiriyorsunuz. İşte sistem bu kadar basit! Siz de vakit kaybetmeden CV’nizin dil kontrolü veya tercümesi konusunda uzman bir destek alın, ve onlarca CV arasında yanlış dil kullanımından ötürü elenmek yerine, iş bulma şansınızı katlayın!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir