CV Özet Bilgi Örnekleri

0

CV Özet Bilgi Örnekleri

Özet bilgi CV’lerdeki giriş paragrafları gibi düşünülmelidir. Bu bölümde kesinlikle detay bilgilere yer verilmemelidir. CV’nizin alt bölümlerinde zaten kişisel ve eğitim bilgileri gibi bölümlerde detay bilgi verileceği için özet bilgide sadece işe neden uygun olunduğu ve kariyer hedefi hakkında ikna edici bir yazı yazılmalıdır. Ayrıca bu yazıların işverenler tarafından dikkat çekici ve merak uyandırıcı olmasına da dikkat edilmelidir. Meslek gruplarına göre değişiklik gösteren bu paragraflar kişinin alanı ile alakalı başvuracağı tüm ilanlar için geçerli olabilecek genel bir yazıdır.

İdari Asistanı CV’si İçin Özet Bilgi Örneği

Üniversite mezuniyetimden bugüne kadar iş hayatı içinde bulunduğun yaklaşık 5 yıllık dönemde kurumsal bir firmada idari asistan olarak görev almaktayım. Mesleki ve kişisel yetkinliklerimin bu pozisyon için uygun olduğu inancındayım. Kariyerimi güven ve gizlilik unsurunun oldukça önemli olduğu bu pozisyonda devam ettirmek ve edindiğim bilgi birikimiyle çalışacağım firmalara destek olmak isterim. Bu sayede sizlerin asiste edeceğiniz kişiye hangi konularda yardımcı olacağınız, destek verebileceğiniz izlenimlerini de insan kaynakları personeli ile paylaşmış oluyorsunuz.

Müşteri Hizmetleri CV’si İçin Özet Bilgi Örneği

Müşteri hizmetleri yetkilisi olarak devam ettirdiğim çalışma hayatımda, bünyesine dahil olduğum firmaların satış hedefleri doğrultusunda pazar analizleri yaparak, yeni ürün portföyü ve müşteri kazandırılması konusunda görev aldım. İşimdeki başarılarım çalıştığım firmaların ve dolayısıyla benim potansiyelimi arttırdı. Meslek alanımda ihtiyaç duyulan bilgi birikimi ve tecrübelerimi katılacağım yeni şirkette de paylaşarak daha fazla arttırılması için uğraş vermeyi hedeflemekteyim. Bu sizlerin müşteri ilişkileri konusunda titiz olduğunuz ve olacağınızı belirtmenizin en güzel yoludur.

Mali Müşavir CV’si İçin Özet Bilgi Örneği

Mali müşavirin ve yürüttüğü işlemlerin bir firma için öneminin bilincindeyim. Kazandığım tecrübe ve bilgi birikimimin istenilen işin gereklerine ve niteliğine uygun olduğu düşüncesindeyim. Edinmiş olduğum mali müşavirlik belgesiyle de almam gereken sorumluluğun altına girebileceğimin garantisini verebileceğime inanıyorum. Muhasebe ve finans işlemlerinizin güvenli ve sorunsuz bir şekilde işlemesini istediğinizin de bilincinde olarak öz geçmişimi incelemenizi ve detayları görüşmek için benimle iletişime geçmenizi rica ederim.


Mesleklere Göre Örnek CV’ler

 Diğer Mesleklere Göre Hazırlanmış CV Örneklerine Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir