CV Örnekleri

Sizler için CVOrnekleri.gen.tr editörleri çok detaylı CV örnekleri ve formatları hazırladılar. Aşağıda listelenmiş özgeçmiş örneklerinden kendinize uygun olanları hemen bilgisayarınıza indirip; üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kaliteli bir CV hazırlamak için sitemizdeki diğer içerikleri de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
Aşağıda bulunan CV örneklerini dilediğiniz formatta WORD ya da PDF olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. WORD olarak indirdiğiniz dosyalar üzerinde değişiklik yaparak; direkt kendi CV’nizi şablonlar üzerinden hazırlayabilirsiniz. Şimdi kendinize uygun olabileceğini düşündüğünüz bir CV örneği seçin!

CV’nizi Hazırlarken Hangi Bilgiye ihtiyacınız var?

 Mesleklere Göre CV Örnekleri

Tüm Mesleklere Göre CV Örnekleri (100+ Meslek)


Online CV Hazırlama

Ücretsiz Online CV Oluşturma

İstediğiniz CV örneklerinin yanındaki dosya türüne göre; tıkladığınızda WORD dosyaları direkt bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır; PDF dosyaları ise yeni sekmede açılacaktır. Eğer PDF dosyalarını da indirmek istiyorsanız sağ tuş tıklayarak HEDEFİ FARKLI KAYDET ya da BAĞLANTIYI FARKLI KAYDET seçeneklerini kullanabilirsiniz.


Sektörlere Göre CV Örnekleri

Tüm Sektörlere Göre CV Örnekleri (100+’den Fazla Sektör)


2017 Boş CV Örnekleri

Boş CV Şablonlarına ihtiyaç duyuyorsanız, aşağıdaki Boş CV Şablonlarını kolayca kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, özgeçmişinizin içeriğini hazırlamak, Özgeçmişinizin uzunluğuna ve fonksiyonalitesine göre sizin CV’nize uyan aşağıdaki boş CV’lerden istediğinizin üzerine tıklamak! Ardında  Boş özgeçmiş şablonunuz bilgisayarınıza inmiş olacak. Ve üzerinde dilediğiniz gibi düzenleme yapabiliyor olacaksınız.

Sorularınız olursa yada eklememizi istediğiniz Özgeçmiş çeşidi olduğunda yorum bölümüne sorularınızı ve isteklerinizi yazabilirsiniz. En kısa zamanda sizlere yardımcı olacağız.

Boş CV Şablonları – Tüm Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Genel CV Örnekleri

İş CV Örnekleri

Akademik CV ÖrneğiAkademik CV Örneği

Hedefe Yönelik CV ÖrnekleriHedefe Yönelik CV Örnekleri

Tüm CV Örneklerine Buradan Ulaşabilirsiniz!

37 yorum

 1. nasıl indircem ingilizceden aldım cv nedemek olduğunu bilmiyorum nasıl indircem nasıl yapcam bilen varmı acaba ?

 2. İsimsiz Kullanıcı on

  cw örnekleri için çok teşekkürler. zamanı olmayan insanlar için çok güzel bir alternatif olmuş..

  • Sitemizde istediğiniz boş cv örneğini ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tek yapmanız indir butonuna tıklamak.

 3. merhaba,
  aradığım cv ornegini bir türlü bulamıyorum işletme sahibi olarak nasıl bir cv doldurulur işin içinden cıkamadım hangisine bakmak gerekiyor..

 4. Arkadaşım İçin on

  İş Alanı Değişikliğinde Kullanılabilincek CV örneği;
  Satış elemanlığı işinden Çağrı merkezinde
  müşteri aramalarını yanıtlamak işi için
  iş başvurusunda kullanılacak
  bir CV örneği arıyordum..

 5. Pingback: Boş CV Örnekleri | Hazar Haber - Türkiye ve Dünyadan Güncel Haberler

Yorum Bırakın!