CV Doldurmak İstiyorum

1

CV Doldurmak İstiyorumBoş CV Doldurmak İstiyorum

Cv doldurmak istiyorum” diyorsanız, ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, birkaç adımda mükemmel bir özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, sitemizde boş CV örneklerini inceleyerek, kolay mı, yoksa ayrıntılı mı bir özgeçmiş hazırlayacağınıza karar vermektir.

Boş CV nasıl doldurulur?

Öncelikle sitemizde yüzlerce boş CV örneği bulunmaktadır. Bunlardan size en uygun olanını seçebilir ve hemen bilgisayarınıza herhangi bir işlem gerektirmeden kolaylıkla istediğiniz formatta indirebilirsiniz.

  • CV doldurmada en önemli adımlardan biri bilgilerinizi kısa, net ve anlaşır bir biçimde ifade ederek doldurmaktır. Fikir vermesi açısından, sitemizde CV örneklerini inceleyebilirsiniz.
  • CV’ler birkaç bölümden oluşmaktadır. İlk bölüm adı, soyadı, medeni durumu, doğum yeri ve tarihi gibi kişisel bilgileri içermektedir. Bu bölümü, eğitim bilgileri, staj ve iş deneyimleri, sertifikalar, kariyer hedefi, hobiler gibi bilgilerin yer aldığı kısımlar takip eder. Burada önemli olan bilgilerinizi kronolojik bir sırayı takip ederek girmenizdir.
  • CV’ler de en son bölüm referans bölümüdür. Bu bölümde size referans olacak kişilerinin adı, mesleği ve iletişim bilgileri yer almalıdır. Burada dikkat edilecek husus ise mümkünse mesleğinizle alakalı size en iyi referans olabilecek kişileri belirtmektir. Eğer meslek bağlantısı, ya da daha önce çalıştığınız firmada size referans olacak uygun kimse yoksa yapmanız gereken, mesleki kariyeri yüksek kişileri bu bölümde belirtmeniz size yarar sağlayacaktır.
  • Özgeçmişinize fotoğraf eklemeyi unutmamalısınız. Nasıl bir fotoğraf ekleyeceğiniz konusunda yine sitemizden destek alabilir cv fotoğrafı nasıl olmalı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca başvurduğunuz firmaya göre; CV’nize maaş beklentilerinizi ve ön yazı ekleyebilirsiniz. Sitemizde dolduracağın boş CV örneklerini kolaylıkla çoğaltabilir, çıktı alabilir ya da mail yoluyla başvuracağınız firmalara iletebilirsiniz.

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Samir Mammadov

Işə düzelmek istiyoyrum