Crowne Plaza İş Başvurusu 2014

0

Crowne Plaza İş Başvurusu Ülkemizin giderek artan turizm potansiyeline cevap vermek maksadı ile birçok otel inşa edilmektedir. Bunların içerisinde başkentin göbeğinde, Ankamall’ın hemen yanında, Ankara’nın değişen yüzünün göstergesi Crowne plaza bulunmaktadır. Hizmet kalitesine önem veren ve mükemmelliği ilke edinen crowne plaza ailesine her zaman yeni ekip üyeleri aranmaktadır. Eleman ihtiyacını kendi kurumsal sitesinden aldığı başvurularla karşılayabildiği gibi çeşitli iş arama motorları vasıtası ile de uygun pozisyonlara eleman alımı yapmaktadır.

Crowne Plaza iş başvurusu nasıl yapılır?

Crowne plaza kalifiye elemandan muhasebeciye, yöneticilerden saha elemanlarına kadar birçok pozisyona personel alımı yapmaktadır. Siz de bu ekibin bir üyesi olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken Crowne plaza resmi web sitesine girmek olacaktır. Ardından sayfanın en altında sol tarafta bulunan insan kaynakları menüsüne giriş yapmalısınız. Açılan sayfada işleyiş sürecimiz isimli menüde kısa ve öz olarak işin bir tanımı yapılmaktadır. Hemen crowne altında bulunan başvuru formu menüsünü tıklayarak Crowne plaza iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz. Formu dikkatli ve doğru bir şekilde doldururken çalışmak istediğiniz bir pozisyonu yazmanız istenmektedir. Bu soruya cevap vermeden önce Crowne plazanın kurumsal sitesinde pozisyonlar hakkında bilgi alabilir ve kendinize en uygun pozisyonu kafanızda belirleyebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra en altta sağ tarafta bulunan gönder butonunu tıklayarak başvuru sürecini sonlandırabilirsiniz.

Eğer Crowne plazada sizlere uygun bir pozisyon mevcut ise sizinle irtibata geçilip bir ön görüşme talep edilecek ve görüşmenin iyi geçmesi durumunda hayallerinizin işi olan Crown plaza başarı timi içerisinde yer alabileceksiniz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir