Coca cola mülakat soruları

0

Coca cola mülakat soruları

Coca cola mülakat soruları

Coca cola herkesin bildiği gazlı bir içecek markasıdır. 1964 yılından bu yana ülkemizde aktif olarak vardır. İlk başlarda sadece şişeleme ve dağıtım yapsak da bugün artık kendimiz üretimde yapıyoruz. Tabi çalışma hacmi büyüdükçe kalifiye elemana duyulan ihtiyaçta zamanla arttı. Şuan binden fazla çalışanıyla coca cola Türkiye’nin en önde gelen gazlı içecek markasıdır. Ancak sadece gazlı içecek değil artık gazsız içecekte üretmektedirler. Hemen her sektörden çalışana ihtiyaç duyuyorlar. Oldukça kurumsal ve profesyoneller. Bir çok üniversite mezunu da burada işe girmek ister. Peki, başvurdunuz ve görüşmeye çağırıldınız coca cola mülakatında ne sorarlar?

Coca cola mülakatları

Daha önce mülakata girenleri sizler için araştırdık ve yorumlarını aldık. Yorumlarını alırken neler sorabileceklerini de öğrendik.

İlk başta sizleri arayıp mailinize yetenek ve İngilizce sınavı göndereceklerini belirtiyorlar. Siz bu sınavları yaptıktan sonra olumlu iseniz görüşmeye davet ediliyorsunuz. İlk görüşme genel olarak grup şeklinde oluyor ve size bir tablo veriyorlar. Bu tabloda oynayacağınız rol ve savunmanız gerekenler yazıyor. Örneğin; siz satış müdürüsünüz ve gruptaki diğer bir kişiyi bir üstünüze sunuyorsunuz onu ikna edin gibi. Daha sonra birebir olarak size bir görev veriyorlar ya da bir ürünü pazarlamanızı istiyorlar. Bunlarla ilgili temel olarak yapacaklarınız ilk verdikleri tablolarda bulunuyor. Size önerimiz  tabloları iyi incelemeniz. Gelebilecek diğer soruların birkaçı ise şu şekilde;

Şu anki iş yerinde terfi alamıyor musunuz?

Hali hazırda çalışıyorsun, maaşın da bizde kazanacağına yakın, neden iş değiştirmek istiyorsun?

Sonuçta üniversite bitirmişsin satış temsilciliği pozisyonunda yer gelecek dolap kaldıracaksın kuracaksın bunları yapmaya kendini hazır görüyor musun?

Şirketimizde ne kadar süreyle bu pozisyonda çalışmaya kararlısınız?

Bir bakkala gittiniz ve promosyon eşya istedi nasıl başa çıkarsınız?

 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir