Coca Cola İş Başvurusu

Bir içecek devi olan Coca cola markası, bir çok ülkede satış yapan international bir markadır. Ülkemizde 20 fabrikası ve 350 milyanun üzerinde tüketicisi bulunmaktadır. Cola cola markasının ürettiği ürünler arasında  gazlı içeceklerin yanı sıra meyve suyu, su, enerji ve sporcu içecekleri, buzlu çay ve çaydan oluşan gazsız içecekler kategorisinde de önemli bir çeşitlilik sunmaktadır. Toplamda bünyesinde 15 farklı marka barındıran Coca cola, ürtimi ülkemizde olup  Pakistan, Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Ürdün, Irak ve Suriye’de 9.000 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

cocacola-is-basvurusu

Coca cola firması Şu alanlarda personel alımı yapacaktır;

  • finans analisti,
  • satış temsilcisi,
  • Kİmya mühendisi,
  • elektrik teknisyeni
  • insan kaynakları sorumlusu

Sizde Coca cola ailesine katılmak ve bu bünyede kariyerinize devam etmek istiyorsanız hemen aşağıdaki açık pozisyonlara bakarak başvrunuzu yapın!!!

NOT: Coca Cola‘da çalışmak ve fark yaratmak istiyorsanız harika bir CV’niz olmalıdır. İstenen özelliklere göre hazırlanmış bir CV’den daha iyi bir CV olamaz. Sizlere ücretsiz sunduğumuz CV hazırlama programlarıyla artık Harika bir Özgeçmiş yaratmanız mümkün sizde CV’nizi hazırlamak ve Coca Cola firmasına bu CV ile başvurmak istiyorsanız hemen TIKLAYIN!!

Siz de Coca cola ailesinde çalışmak istiyorsanız açık pozisyonlarımızı inceleyebilir ve buradan başvuru yapabilirsiniz.

Coca-Cola Genel İş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.