Citibank İş Başvurusu 2014

0

Yaklaşık olarak 35 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren ve 100’den fazla ülkede hizmet sunan Citibank, bankacılık sektöründe önde gelen bankalardan biri olmaktadır. Kurumsal ve bireysel hizmetlerin sunulduğu banka, pek çok pozisyonda eleman alımları yapmakta ve bu şekilde bankacılıkta yetenekli kişilere kariyer olanakları sunmaktadır. Şimdi Citibank bünyesinde çalışmak için yapılması gerekenler nelerdir?, yakından bakalım.

 

Citibank iş başvurusu gerçekleştirmek için öncelikle bilmeniz gereken iş başvurularını kariyer siteleri üzerinden yapmanız gerektiği olmaktadır. Yani banka, bünyesinde çalıştırmak üzere yaptığı eleman alımlarını birtakım kariyer sitelerinden sunduğu başvuru formları ile gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Citibank iş başvurusu yapmak istiyorsanız, son zamanların revaçta olan kariyer sitelerini kullanabilir ve bu sayede iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

citibank Ayrıca Citibank bünyesinde çalışan bir tanıdığınız varsa, Citibank iş olanakları arasındaki “Çalışan Aday Önerme” programı sizlere iş imkanı sağlayabilmektedir. Program kapsamında yapmanız gereken Citibank bünyesinde çalışan tanıdığınızın sizi bankada çalışmak üzere önermesi kadar kolay olmaktadır. Yetkili kişiler tarafından alınan öneri, adayın sahip olduğu özelliklerin öğrenilmesi ardından değerlendirmeye alınmakta ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

Bunların yanı sıra Citibank iş fırsatlarından biri de yurt dışında çalışma imkanı olmaktadır. “Global Mobility” programı kapsamında eleman alımlarını yurt dışı için de gerçekleştiren banka, isteyen adaylara yurt dışında yer alan herhangi bir şubede çalışma fırsatı sunmaktadır.

Citibank kariyer fırsatlarından yararlanmak için hemen tercihinizi yapın ve kendinizi banka tarafından sunulan pozisyonlardan birinde bulun.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir