Cinemaximum İş Başvurusu 2013

0

Cinemaximum İş Başvurusu 2013 Bir mars group kuruluşu cinemaximum ülke genelinde il bazında 20’nin üzerinde sinema salonunda hizmet vermektedir. Sinema sektörü içerisinde emin adımlarla yol alan cinemaximum kaliteli hizmet ve çözüm odaklı iletişim noktasında üzerine düşenden daha fazlasını yapma gayreti içeresindedir. Şirket kariyer gelişimi noktasında hizmet içi eğitimler ve performansa dayalı çalışma olanakları ile çalışma ekibine güven vermektedir. Bu sebeple mars group ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü, dinamik ekip arkadaşları aramakta ve ekip üyelerini şirketi geleceğe taşıyan yıldızlar olarak görmektedir.

 

Cinemaximum iş başvurusu 2013 nasıl yapılır?

Cinemaximumda mars group bünyesinde çalışıp çalışmayacağınıza karar verdikten sonra cinemaximum resmi cinemaksimum internet sayfasına giriş yapmalısınız. Ardından sayfanın sağ üst bölümünde bulunan kurumsal menüsüne giriş yapın ve şirket hakkında genel bir bilgi edinin. Fakat kuruluşta iş sahibi olmak için öncelikle sisteme üye olmalı ve cinemaximum iş başvurusu 2013 formunu doldurup sisteme kaydetmelisiniz. Daha sonra sayfanın sol tarafında bulunan menülerden insan kaynakları butonunu tıklamalısınız. Açılan sayfada sizlere mars group ekip elemanı olmanın gerekliliklerini anlatan bir takım bilgiler yer almaktadır. Bu aşamayı geçtikten sonra hemen altta yer alan cv oluştur butonunu tıklayarak iş başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından yetkililer tarafından ön mülakata davet edileceksiniz. Ön mülakat bilgi ve becerilerinizi ölçtükten sonra olumlu bir değerlendirme geçirirseniz değerlendirme merkezine yönlendirileceksiniz.

İşte son aşama! Değerlendirme merkezinde performanslarına bakılarak ve bir takım eğitimler verilerek yetkinlikler doğrultusunda belirli pozisyonlarda görevlendirilirsiniz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir