Cimer Şikâyet Dilekçesi

1

Cimer Şikâyet Dilekçesi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi olarak hizmet vermekte olan ‘’ CİMER ‘’ halkla ilişkiler merkezi kurulmuş olup, ülke vatandaşların sorunlarına, online platform üzerinden hizmet veren bir sistem olurken, kurum ve kuruluşlar hakkında tüm şikayetleri kabul eden bir hizmet ağı bulunmaktadır. Herhangi bir konuda bilgi sahibi olmak ve şikayetlerinizi sunmak için, CİMER ile iletişime geçebilmek mümkündür.

Cimer Şikâyet Dilekçesi nedir?

                Bahsetmiş olduğumuz CİMER dilekçesi, internet platformları kullanılarak hazırlanan bir şikâyet dilekçesidir. Herhangi bir kuruma direkt olarak ziyaret yapmadan, tüm istek, öneri ve şikayetlerinizi CİMER resmî web sayfasını kullanarak talep edebilirsiniz.

Cimer Şikâyet Dilekçesi ne için kullanılır?

                CİMER olarak adlandırılan bu hizmet ağı, ülke de bulunan vatandaşların, yabancı tüzel kişiliklerin ve daha birçok kişi grubunun, herhangi bir konuda bilgi sahibi olabilmesi, bilgilendirilmesi ve aydınlatılması için kullanılmaktadır. Yaptığınız talep dahilinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cimer Şikâyet Dilekçesi nasıl yazılır?

                CİMER resmî web sayfası üzerinden, istek ve önerilerinizi direkt olarak belirtebilirsiniz. Eğer ki, bir şikâyet dilekçesi hazırlamak istiyorsanız, BİMER ile iletişime geçerek, her türlü talep, ihbar ve şikayetlerinizi buradan online işlemleri kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Cimer şikâyet nereye teslim edilir?

                CİMER şikâyet dilekçeleri, resmî web sayfasına giriş yapılarak, üye işlemi gerektirmeden tamamlanabilmektedir. Herhangi bir fax yolu ya da elden teslim imkânı yoktur. Online ortamda tüm sorularınızı dile getirebilir, bilgi edinebilirsiniz.

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Emre

Cimer cevabı nereye gelir.Adrese mektup şeklinde mı yoksa e maile mi gelir