Çiçek Sepeti İş Başvurusu 2013

0

Çiçek Sepeti İş Başvurusu 2013

Ülkemizde yeni yeni popülerleşen ve internet üzerinden Türkiye’nin her yerine çiçek göndermeyi mümkün hale getiren çiçek sepeti, 2001 yılında altyapısını oluşturmuş olan ve 12 yıldır hizmet veren bir firmadır. Günümüzde kullanıcı kitlesi oldukça yüksek olan Çiçek Sepeti, bünyesinde yüzlerce çalışında barındırmaktadır.

Çiçek Sepeti her geçen gün artan müşteri kitlesine daha iyi hizmet verebilmek hem de iş yükünü azaltabilmek için eleman ihtiyacı duymaktadır. Bu yüzden de ana ofisi ve deposunu yer aldığı İstanbul üzerinde yer alan yeni elemanlar arıyor.

Çiçek Sepeti, web sitesine yönelik olarak web tasarım uzmanı ve bilgi işlem için meslek lisesinden ilgili alandan mezun olan veya buna ek olarak üniversite mezunu kişilerle çalışmak istiyor. Bunun yanı sıra yazılı geliştirme, müşteri temsilcisi ve kategori yöneticileri de arayan Çiçek Sepeti firması, ofis ortamında çalışabilecek deneyimli, uzman ve çalışkan kişileri ekibine katmak istiyor.

Genellikle masa başı işlerde eleman alımı yapmak isteyen Çiçek Sepeti, iş başvurularını ise yeni bir iş imkanı sitesi üzerinden alıyor.

çiçek sepeti

Çiçek Sepetine İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYINIZ!

Çiçek Sepeti bunların dışında ofis ortamı veya ofis dışında da birçok elemana ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden de verilen başvuru linkinden açık pozisyonları da öğrenebilir ve başvurunuzu size en uygun yerlere yapabilirsiniz.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir