Çevre Koleji İş Başvurusu 2013

0

Çevre Koleji İş Başvurusu 2013 Ayrıcalıklı bir eğitim kurumu denince, İstanbul’da nitelikli eğitim denince, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda yeni nesiller yetiştirmede ilk akla gelen Çevre Koleji’dir. Kolej bünyesinde eğitim ve akademik birimleri barındırmakla beraber çeşitli eğlence ve spor imkânları da sunmaktadır. Kolej anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 4 eğitim düzeyinde de eğitim vermektedir. Ayrıca İngilizce eğitimini ön planda tutarak her mezunun en azından orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmasını sağlamaktadır. Kolej başarıyı yakalamak için nitelikli ve tecrübeli elamanlara ihtiyaç duymaktadır.

 

Çevre Koleji iş başvuru 2013 yılı içerisinde olacak mı?

Kendinizde eğitimciliğin ruhunu hissediyorsanız Çevre koleji sizin için biçilmiş bir kaftandır. cevrekoleji Yapmanız gereken çevre kolejinin resmi web sitesini ziyaret ederek öncelikle kurumsal anlamda kolej hakkında bilgi almaktır. Çünkü kolejin iş tecrübesi gibi farklı bir takım niteliklere önem vermesi sizin için bir dezavantaj olabilir. Daha sonra üst menülerde bulunan kurumsal adlı menüye girip oradan da sağ tarafta açılan menüler içerisinden insan kaynakları bölümüne giriş yapmalısınız. İş başvurusunu 2 farklı kategoride almaktadırlar.
1. si yönetici ve öğretmen kategorisi diğeri ise kalifiye eleman kategorisidir. Gerekli şartları taşıdığınıza inanıyorsanız sayfanın en altında orta kısmında bulunan başvuru yap butonunu tıklamalısınız. Ardından çevre koleji iş başvurusu 2013 yılı içerisinde değerlendirme geçireceğinden başvurunuzu güncel tutmalısınız. 15 adımdan oluşan başvuru formunu doldurduktan sonra yetkililerin sizinle irtibata geçmesini beklemelisiniz.

Yetkililer sizinle iletişime geçip, ön görüşmeyi olumlu bir şekilde atlatırsanız artık sizde Çevre koleji ailesinin bir parçasısınız demektir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir