Cem Arısoy Kimdir

0

Cem Arısoy Kimdir Ne İş Yapar

6 Eylül 2014 yılında ünlü sunucu Zahide Yetiş ile hayatını birleştiren ünlü iş adamı son yıllarda birçok kez ekranlarda yer almaktadır.

Cem Arısoy Kimdir

Cem Arısoy, ünlü sunucu Zahide Yetişin eşi ve ünlü bir iş adamıdır.

Cem Arısoy Hakkında Genel Bilgi

Cem Arısoy 16 Eylül 2014 yılında ünlü sunucu Zahide Yetiş ile hayatını Paris de birleştirmiş ve düğünden üç gün sonra İstanbul Kuruçeşmede düğün yapmıştır. Başarılı iş adamı Cem Arısoy, Zahide Yetişin ikinci eşidir. Şimdilerde bir erkek bebek bekleyen çift bebeklerinin cinsiyetini ilk kez canlı yayında öğrenmişlerdi. Bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için canlı yayındaydı ve bir erkek bebek beklediklerini öğrendiklerinde onlarla birlikte tüm stüdyo duygu dolu anlar yaşamıştı. Zahide Yetiş ve Cem Arısoy çiftinin haziran ayında bebeklerini kucaklarına almaları bekleniyor.

Cem Arısoy Kariyeri

Başaralı bir iş adamı olduğunu bildiğimiz ünlü sunucu Zahide Yetişin ikinci eşi Cem Arısoy, medyadan uzak durmakla birlikte hakkında pek fazla bilgi de vermemektedir. Ancak iş hayatında başarılı iş adamı olduğunu biliyor ve önemli işlerin altına imzasını attığını takip etmekteyiz.

Cem Arısoy Eğitim Bilgileri

Profesyonel olarak gençlik yıllarında basketbol oynayan Cem Arısoy İzmir’de yıllarca kalmıştır. Liseyi İzmir de okuyan ünlü isim üniversite yıllarında da başarılı olduğu biliniyor.

Cem Arısoy Ödülleri

Cem Arısoy eğitim hayatı boyunca başarılı olmuş ve okul sonrasında da bu başarısını sürdürmüştür. Aldığı ödüllerle adından sıkça söz ettirerek önemli başarılara imza atmıştır.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir