Cem Arısoy Kimdir Ne İş Yapar

0

Cem Arısoy Kimdir?

Cem Arısoy televizyonların ünlü başarılı ismi Zahide Yetiş’in 16 Eylül 2016 yılında Paris’te evlenmiş. Nikahtan iki gün sonra İstanbul Kuruçeşme de düğün yaptığı eşidir. Şimdilerde bir bebek müjdesi alarak ünlü sunucu ile evliliklerini taçlandırmaya hazırlanıyorlar. Cem Arısoy güzel İzmir’in güzel ilçesi Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir.

Cem Arısoy Genel Bilgi

Viyana’da dünyaya gelen eşi Zahide Yetiş ile de ünlü sunucunun babaannesinin yanında geldiği ve büyüdüğü İzmir’de tanışmıştır.

Cem Arısoy Eğitim Bilgileri

Cem Arısoy gençlik yıllarında profesyonel olarak basketbol oynamış ve hayatını İzmir’de geçirmiştir.

 Cem Arısoy kariyeri

Eşi Zahide Yetiş ile de ilk olarak Cem Arısoy’u izlemeye gittiği basketbol maçında görmüştür ve bu yıllarda bir arkadaş toplantısında tanışmışlardır. Cem Arısoy hayatını, Egenin ve ülkemizin en güzel illerinden olan İzmir’de hayatını devam ettirmektedir. Eşi Zahide Yetiş de İstanbul’da ki çekimlerinden arta kalan zamanlarda İzmir’de eşinin yanına gitmektedir.

Cem Arısoy Ödülleri

Zahide Yetiş 1979 yılında Viyana’da doğmuştur. Bir kız üç erkek kardeşi vardır. İzmir’de babaannesinin yanında kalmış ve orada büyümüştür. Ünlü sunucu İzmir’de 9 Eylül Üniversitesinin Satış Yönetimi ve İşletme bölümünü bitirmiştir. Meslek hayatı boyunca birçok seslendirme, metin yazarlığı, haber spikerliği yapmıştır.  Özel bir televizyon kanalında Doktorum programını sunmuştur. En son ise yine özel bir televizyon kanalında Zahide ile Yetiş Hayata sunmuştur. Şimdi ise hamilelik nedeniyle kariyerine ara vermiştir. Cem Arısoy birçok ödüle laik görülmüştür.

Diğer Özgeçmişlere Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir