Çaykur Eleman Alımı

0

Çaykur Eleman Alımı

Ülkemizin Karadeniz bölgesinde faaliyet göstere ÇAYKUR yıllık düzenli aralıklarla personel alımı yapıyor. Dolayısı ile bu işletmede çalışmak isteyen yüzlerce vatandaşta ÇAYKUR personel alımı ilanlarını ve başvuru şartları  gibi konular hakkında  bilgi arayışlarına giriyor. Peki ÇAYKUR personel alımı için başvuru şartları  nelerdir?

ÇAYKUR Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ÇAYKUR Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında faaliyet gösteren Türk kuruluşudur. Siyah çay, yeşil çay soğuk çay, poşet çay ve organik çay üretimi yapan firmanın 1 adet çay paketleme fabrika, 45 adet yaş çay işleme fabrikası 2 adette pazarlama bölge müdürlüğü gibi fabrikaları  bulunmaktadır. Yaklaşık 6,600 ton günlük yaşla çay üretimi ve 16,500 çalışanı ile faaliyet gösteren ÇAYKUR ülkemizde çay sektöründe lider konumda olan tek firmadır.

 ÇAYKUR Personel Alımı ve Aranan Şartlar

ÇAYKUR  özellikle çay toplama zamanı geldiğinde lise ortaokul ve üniversite mezunu olmak üzere çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Eleman alımında sunduğu şartlar o kadar ağır olmamakla birlikte vasıflı vasıfsız  mevsimlik işçi ve memur  gibi meslek guruplarını tercih ediyor. Yani ÇAYKUR elaman ilanlarında ilkokul, lise ve üniversite gibi tüm öğretim kurumlarından mezun olan personeller için kadro ve pozisyon yer almaktadır. Aynı zamanda ÇAYKUR eskiden hükmü olan kişiler ve engelli vatandaşlara da özel pozisyonlar ile çalışma imkânı sunuyor. Trabzon, Rize, Artvin, Giresun  gibi şehirlerde hizmet veren fabrikalarına yıllık işçi ve personel alımı yapan ÇAYKUR’un personel ilanlarını İŞKUR ve ÇAYKUR ’un İnternet adresinden takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Çaykur Eleman Alımı

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir