Çankırı Belediyesi Personel Alımı

2

Çankırı Belediyesi Personel Alımı

Çankırı Belediyesinde iş arayanlar bu yazımızı okumalıdır ve iletişim adreslerinde Çankırı Belediyesinin personel alımları ile bilgi alabilirler. Her yıl olduğu gibi bu yılda Çankırı Belediyesi başta büyükşehir belediyesi olmak üzere birçok belediyesinde çalışacak işçi ve memur personel alımı yapacaktır. Bu alımlar ile Çankırı da yeni istihdam sağlayacak olan belediye bu yılda her yıl olduğu gibi gelişmeyi hedeflemektedir. Çankırı Belediyesinin aldığı işçileri başvuru formlarına, mülakatlara ve memurlar için KPSS puanlarını göz önüne alarak işe alacaktır. Çankırı Belediyesinde çalışacaklar Çankırı’nın gelişmesinde rol oynayacak kişiler olacak ve bay-bayan personel alımı yapılacaktır. Sizde Çankırı Belediyesinde işiniz olsun istiyorsanız.

Çankırı ve Çankırı’ya bağlı ilçelerin büyümesinde yardımcı olmak için başta Çankırı Büyükşehir ve tüm Çankırı Belediyelerine CV yollayarak size uygun olan pozisyonda işe başlayabilirsiniz. İnternet sitelerinden de personel alımları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Denizli Belediyesinde işe başlamak için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Sizinle birlikte birçok kişide Çankırı Belediyesinde çalışmayı istiyor bu yüzden hemen iletişime geçerek uygun olan pozisyonlarda yeni işinize başlayabilirsiniz. Çankırı Belediyesi hızla büyüyen belediyelerden biri olarak dikkat çekmekle birlikte bunda en büyük payını personellerine bağlamaktadır. Sizde işçi ve memur personelleri arasına katılarak bu büyümede yerinizi alabilirsiniz.

cankırı

Çankırı Belediyesi İletişim Bilgileri
Adres: Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No: 15 ÇANKIRI
Santral: 0 376 212 14 00 – 10

Çankırı Belediyesi Personel Alımı Başvuru Formu

Paylaş

2
Kimler Neler Demiş?

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Kadir SEZGİN

Oğlum 1986 doğumlu Balıkçılık Teknolojisi Mühendisi Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyeti bulunmaktadır. Belediyeniz bünyesinde daimi bir işe yerleştirirseniz mennet duyarım. Cevabınızı bekler saygılar sunarım

hidayet

iş sizim bana bir iş belediyeden