Callpex Çağrı Merkezi İş Başvurusu 2013

0

Callpex Çağrı Merkezi İş Başvurusu 2013

Callpex Çağrı Merkezi, Türkiye’nin çağrı merkezi konusunda işlerini en profesyonel olarak yapan en kaliteli şirketlerinden biri… Yüzlerce çalışanı bulunan Callpex Çağrı Merkezi Türkiye’nin birçok popüler firmasının çağrı merkezi ihtiyacını gideriyor ve gün geçtikçe iş hacmi bir o kadar büyüyor.

Callpex Çağrı Merkezi son zamanlarda yaptığı büyük atılımlarla büyümesine devam ediyor. Büyüme devam ettikçe Callpex Çağrı Merkezi’nin de personel ihtiyacı oluyor. Özellikle ufak çağrı merkezlerinde çalışan bireylerin ilk hedefi genellikle böyle profesyonelce çalışan çağrı merkezleri oluyor. Eğer siz de bu tarz çağrı merkezlerinde çalışmak istiyorsanız birçok kimsenin sizin rakibiniz olacağını da unutmamanız gerekiyor. Yani Callpex Çağrı Merkezi, sizin için kolay bir hedef gibi gözükebilir ancak bir çok çağrı merkezi çalışanı için oldukça cazip olduğundan buraya iş olan iş talepleri de oldukça yoğun.

callpex-is-basvurusu

Callpex Çağrı Merkezi genellikle iş başvurularını kendi sitesinden kabul ediyor. Bu iş başvurusu iki aşamadan oluşuyor. İş başvurusunu yapabileceğiniz linkleri sizlere yazımızın sonunda vereceğiz. Bu linklerden Callpex’e ilk adım olarak kişisel bilgilerinizi gönderiyorsunuz. İkinci adım olarak da adınızı soy adınızı sisteme kaydederek bir adet fotoğraflı CV’nizi Callpex Çağrı Merkezi’nin resmi web sitesine gönderiyorsunuz. Gönderdiğiniz CV’ler insan kaynakları uzmanlarınca inceleniyor ve görüşmeye çağırılıyorsunuz. Yüz yüze yapacağınız görüşmeler de pozitif geçerse artık işinize başlayabilirsiniz. Callpex Çağrı Merkezi’nin üç merkezi var ve istihdam genellikle bu üç merkezin olduğu şehirlerde oluyor. Bunlar İstanbul, Yozgat ve Bingöl…

Callpex Çağrı Merkezi iş başvurusu için internet adresleri:

İlk adım olarak gönderilen genel bilgiler
İkinci adım olarak gönderilen detaylı CV

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir