Çağrı Market İş Başvurusu 2013

1

Çağrı Market İş Başvurusu 2013

Çağrı Market perakende sektöründe yer alan, 27 tane şubesiyle Türkiye’nin en iyi hipermarketlerinden bir tanesi olup, perakende, sektörünün hizmet veren köklü firmalardan bir tanesidir. Her geçen gün farklı şubeleriyle müşterilerine adını duyuran Çağrı Market, açtığı şubelerde çalışmak üzere yeni ekipler kurmaya çalışmaktadır.

 

Çağrı market eleman alımı konusunda birçok kişiye şans tanıyan anlayışlı ve uzman bir firma olup, birçok kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Çağrı market şu anda yeni şubeleri için kasiyer, reyon görevlisi, personel sorumlusu, temizlik görevlisi ve şube müdürleri aramaktadır. Bu görevler için ise çok fazla kriter koymak yerine dinamik, çalışkan ve başarılı kimselerle çalışmak isteyen Çağrı Market, sistematik bir şekilde ekip oluşturmak istemektedir.

cagri market iş başvurusu 2013

Çağrı market sürekli artan şube sayısı nedeniyle çok sayıda eleman alacağı için elemanların aradığı tek önemli kriterin güven olduğunu belirtmektedir. Bunun yanı sıra deneyimi olmayan elemanlara da şans kapısı sağlayan Çağrı Market, özgeçmişini güçlendirmek isteyen veya belirli bir süre çalışma ihtiyacı duyan kişilere de iş imkanı sağlıyor. Eğer ki sizde hipermarket sektöründe çalışmak ve Çağrı Market ekibine katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken online başvuru formunu doldurup, varsa CV’nizi ekleyerek online olarak başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra evinize en yakın Çağrı Hipermarketlerine gidip, oradaki görevlilerden başvuru formu isteyip, başvuru formu doldurarakta başvurunuzu yapabilirsiniz.

Online başvuru için TIKLAYIN!  

.

 

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ozcan kotag

ozcan sizinle calışmak isterim manav balık olabilir