Çağdaş Market İş Başvurusu 2013

0

Çağdaş Market İş Başvurusu 2013

Çağdaş Market 1987’den beri hizmet hayatında olan ve günümüzde 57’den fazla noktada şubesiyle müşterilerine hizmet veren bir hipermarkettir. Kalitesi ve ismiyle çok sayıda kişi tarafından kabul gören Çağdaş Market zincirleri, yeni ve merkez şubelerinde çalışmak üzere yeni elemanlar arıyor.

Çağdaş Market zincirleri, marketlerindeki sistemi koruyabilmek ve sistematik bir şekilde çalışmayı sağlayabilmek adına hipermarketlerinde çalışmak üzere üst düzey yöneticilere ihtiyaç duyuyor. Bunun için ise yeni şubelerinde çalışmak üzere şube müdürü ve müdür yardımcıları arıyor. Yönetici depertmanına alacağı elemanları belirli kriterlere göre seçen Çağdaş Market, güvenilir elemanları bünyesine almak istiyor.

CAGDAS market iş başvurusu 2013

Peki hangi kriterlere göre eleman alınacak? Diye soracak olunursa;

1) En azından dört yıllık üniversiteden mezun olması,
2) Çalışkan, güvenilir ve dinamik yapılı olması,
3) En az 2 yıllık iş tecrübesine sahip olması,
4) Ekip çalışmasına uyumlu olabilen,

Çağdaş Market bu kriterleri uyumlu olabilecek kişileri arasında görmek istiyor. Çağdaş Market, üst düzey elemanlar aradığı gibi açacağı yeni şubeler içinde şimdide kasiyer, reyon görevlileri gibi hipermarket görevleri içinde eleman başvuruları alıyor. Bu başvurular doğrultusunda her geçen gün ekibine yeni kişiler katan Çağdaş Market, arasında yeni ve çalışkan yüzler görmek istiyor. Sizde kendinizi güveniyor ve Çağdaş Markette çalışmak istiyorsanız

 

Çağdaş Market İş Başvuru Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir