Burak Elmas Ne İş Yapar?

0

Burak Elmas Ne İş Yapar?

Sezginler Holding A.Ş. Depolama ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Bunun yanında 3 dönem Galatasaray Yönetim Kurulu üyeliği görevini de yapmıştır.

Galatasaray’da yapılacak olan genel kurul önceci adaylığını koyan Burak Elmas kulislerde konuşulan isimlerden bir tanesi. 3 dönem GS Yönetim Kurulu üyeliğini yapmış olan Elmas, Sezginler Holding bünyesinde de önemli bir mevkide bulunmaktadır.

Burak Elmas Kaç Saat Çalışır?

Günlük 8 saat çalışmaktadır. Holding bünyesinde önemli bir görevde bulunan Elmas bunun yanında Galatasaray Yönetim Kurulu üyeliği görevini de yürütmüştür. Bu iki görevde de başarılı işler yaptığı bilinmektedir.

Burak Elmas Nerelerde Çalışmıştır?

Sezginler Holding bünyesinde çalışan Elmas şirket içinde Başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir ofiste çalışmakta olup yoğun bir çalışma temposu olduğunu önceki röportajlarında dile getirmiştir. Bunun yanında Galatasaray Genel Kurulunda aday olmuştur, kazanması halinde Galatasaray genel başkanı olabilir.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

Genel başkan yardımcısı olabilmek için öncelikle çok başarılı bir profil çizilmelidir. Bu başarılı grafiğin ardından firmalar sizi bulacak ve şirketlerine genel başkan ya da genel başkan yardımcısı olmanız için teklifte bulunacaktır. Bu bölümde çalışanlar için girişimci bir ruha sahip olma, çalışkan, sağlam işler çıkartan ve genel olarak başarılı bir profile sahip olan kişiler tercih edilmektedir.

Tum Ozgecmis Orneklerine Buradan Ulasabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir