Bülent Kurbanzade Ne İş Yapar

0

Bülent Kurbanzade Ne İş Yapar?

Bülent Kurbanzade, ülkenin varlıklı ailelerinden biri olan Kurbanzade ailesinin üyesi ve geçtiğimiz aylarda Ali Sunal ile dünya evine giren Nazlı Kurbanzade’nin de babasıdır. Nazlı Kurbanzade ve Bülent Kurbanzade’nin cemiyetin renkli ve varlıklı isimlerinden olduğu bilinmektedir. Nazlı Kurbanzade avukatlık ve modellik meslekleriyle tanınırken Bülent Kurbanzade ise, Kurtaş Şirketi’nde çalışmaktadır. Kurtaş Şirketi’nin organlarından yönetim kurulu başkanı bir iş adamıdır. Kurtaş Şirketi halı sanayisinin önemli maddelerinden jüt ipliklerinin ithalatını gerçekleştirmektedir.

Bülent Kurbanzade’nin Görevleri

Cemiyet hayatının isimlerinden olan Kurbanzade ailesinin üyesi olan Bülent Kurbanzade, Kurtas şirketinde çalışmaktadır. Kurbanzade, Kurtas şirketinin yönetim kurulu başkanıdır. Yönetim kurulu başkanı olarak şirketin politika ve hedefleri doğrultusunda şirkette önemli yetki ve sorumluluklara sahiptir. Yönetim kurulu, şirketin hissedar ve hak sahiplerinin temsil edildiği önemli bir organdır. Yönetim kurulu başkanı da kurulun toplantılarına başkanlık eder.

Bülent Kurbanzade Kaç Saat Çalışır?

Kurbanzade, şirket işlerinin gerektirdiği ölçüde her saat çalışabilmektedir.

Bülent Kurbanzade Nerelerde Çalışır?

Bülent Kurbanzade, İstanbul’da Kurtas şirketinde çalışmaktadır. Şirkete ait çalışma sahalarında her yerde çalışmaktadır.

Bu Bölümde Çalışanlar İçin Aranan Özellikler

Kurbanzade, bir şirkette yönetim kuruluna üyedir, başkandır. Bir şirketin yönetim kurulu üyesi olabilmek için hukuken tam ehliyetli olmak, kanunda anılan suçlardan hüküm giymemiş bulunmak gerekir. Yönetim kurulu üyesi olmak için şirkette pay sahibi olmak veya Türk vatandaşı olmak gerekmez. Yönetim kurulu üyelerinin şirketin esas sözleşmesinde ve kanunda belirtilen şartları taşıması lüzumludur.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir