BP mülakat soruları

0

BP mülakat sorularıBP mülakat soruları

Ülkemizde 100 yıldan fazla süredir hizmet vermekte olan bir şirkettir BP. Faaliyet alanlarına daha yakında bakacak olursak eğer, gemicilik, petrol arama ve üretim, lojistik, Ataş terminali, akaryakıt dağıtım ve pazarlama, doğalgaz ve enerji, havacılık, endüstriyel yağlar ve servislerdir.

BP’de kariyer düşünüyorsanız kendi sitesi veya kariyer siteleri üzerinden CV’nizi yollayarak başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru üzerine özgeçmişiniz incelenir ve uygun görüldüğü takdirde görüşmeye çağırılırsınız. Burada karşılaşabileceğiniz bazı mülakat teknikleri ve soruları vardır. Peki, nedir BP mülakat soruları? Daha yakından inceleyelim.

BP mülakat Süreçleri

Genel müdürlükleri Kozyatağı’ndadır. Görüşme için buraya çağırılırsınız ve önce insan kaynakları ile daha sonrasında da departman müdürünüz ile görüşürsünüz. Daha önce mülakata giren adaylardan öğrendiğimiz kadarıyla insan kaynaklarının çok sıcakkanlı oldukları ve sizi rahatlatıcı yönde firmayı tanıtan bu arada siziz tanımaya yönelik sorular sorduklarını biliyoruz. Daha sonra departman müdürünüz ve yanındaki bir kişi ile girdiğiniz mülakatın da aynı derecede rahat mülakatlar olduğunu yine diğer adaylardan aldığımız bilgilerle onaylayabiliriz.

  1. Bu pozisyonda yükselme fırsatı göremezseniz en fazla kaç sene çalışırsınız?
  2. Neden bu işe başvurdunuz?
  3. Yoğun iş ortamının üstesinden nasıl geleceksiniz?
  4. Takım üyeleri ile aranızda çıkan bir anlaşmazlığı nasıl çözersiniz?
  5. Yer değişimine açık mısınız ileride?
  6. Daha önce yaptığınız işteki sorumluluklarınız, aldığınız kararlar nelerdir?
  7. İstenildiği takdirde relokayson için bakışınız nedir?

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir