Boş Özgeçmiş Formları

3

İnternette indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir çok boş CV şablonu bulabilirsiniz. Ancak sizin için hangi CV’nin doğru olduğuna karar vermek en zor olan kısımdır. Bizlerde bu doğrultuda, sizler için bir çok farklı kategoride Boş CV Şablonu hazırladık. Hangi CV örneğinin hangi iş arayan adaylara daha uygun olacağını da detaylı bir şekilde açıkladık.Sizlerde CV’nizi indirmeden önce hangi CV şablonunun sizin için uygun olduğunu merak ediyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Emin Olmadığınız Durumlarda CV Şablonunu Nasıl Seçmelisiniz?

Biz bu konuda size yardımcı olmak için buradayız. Size mümkün olduğunca yardımcı olmak istiyoruz; bu nedenle, kişisel olarak hazırlanmış ücretsiz profesyonel özgeçmiş şablonlarımızı anlaşılması kolay dört ana konuya bölerek mümkün olduğunca basitleştirdik; modern, zarif, yaratıcı ve klasik. Bu şekilde hepsi birbirine çok benzer görünen yüzlerce CV Örneği arasında dolaşarak saatlerinizi harcamanıza gerek kalmayacak. Cvornekleri.gen.tr sizin için CV arama görevini basitleştirdi ve mevcut en iyi CV şablon stilini sunacak şekilde seçenekleri kısıtladı.O halde haydi CV bölümlerine ve Bu bölümlerin neden sizin için uygun olabileceklerini inceleyelim:

MODERN BOŞ CV ŞABLONLARI

Günümüzdeki rekabetçi iş piyasasında özgeçmişinizin öne çıkması gerekiyor. Modern özgeçmiş sekmemiz,  kolayca okunabilen, şık, canlı ve taze temalar sunmak için tasarlandı. Ve özgeçmişinize ilk baktıklarında potansiyel işvereninizle göstermek istediğiniz belirli bilgileri vurguladı.

TheLadders’ın yakın tarihli araştırmasına göre, bir firmanın işe alma müdürü bir aday hakkında karar vermeden önce sadece altı saniye o adayın özgeçmiş bakıyor. Bu özgeçmiş kategorimiz, kalabalıkta öne çıkması gereken özellikle IT ve teknoloji tabanlı alanlarda çalışmak isteyen adaylar için yüksek performanslı Boş CV Şablon setidir. İnternet, insanların okuma davranışlarını yıllar boyunca etkilemiştir. Eskiden olduğu gibi baştan aşağıya okumak yerine, artık insanlar tüm bilgileri tarıyorlar ve almak istedikleri bilgileri buluyorlar. Modern CV şablonlarımız bu düşünceden hareketle yapılandırılmıştır ve önemli bilgilerin herhangi birinin gözden kaçırılmasını önler. Lütfen sizler bu profile uyuyorsanız, aşağıdaki Boş CV Örneklerine göz atın ve dilediğiniz CV şablonunu indirin. Her şablon tamamen kişiselleştirilebilir ve harika bir ilk izlenim yaratır.


Açık İş İmkanlarını Görmek  ve Hemen İş Aramaya Başlamak için TIKLAYINIZ!

Sade ve İddialı

17,952 kez indirildi

Profesyonel ve Modern

1,411 kez indirildi

Modern ve Profesyonel

2,024 kez indirildi

Ciddi ve Resmi

1,484 kez indirildi

Zarif ve Modern

6,018 kez indirildi

 

Modern ve Şık

4,007 kez indirildi

Vintage ve Farklı

2,665 kez indirildi

Sade ve Minimalist

20,454 kez indirildi

 

Tüm Modern CV Şablonlarına Göz Atın

PROFESYONEL BOŞ CV ŞABLONLARI

Bu boş CV şablonları kategorisindeki CV’lerimiz size  şık ve çalışma deneyimlerinizi ortaya çıkaran bir görünüm sunar. Bu nedenle özellikle deneyim sahibi adayların bu özgeçmiş şablonlarını kullanmalarını öneriyoruz. Profesyonel CV Şablonları temiz görünümüyle CV’nizi inceleyecek işvereni belirli noktalara odaklar. Okuyucunun gözünü takip edecek şekilde yapılandırılmışlardır; böylece, işe alım görevlilerini, bir kerede çok fazla bilgi ile zorlamadan onları etkilemeniz mümkündür.

İnsan kaynakları uzmanlarına tecrübelerini göstermek isteyen adaylar için hazırlanan bu Boş CV örneklerimiz ile istediğiniz mesajı sunmanız artık çok kolay olacak. Bu nedenle bu CV Örneklerimizde şaşkınlık yaratacak gereksiz renk ve detaylara yer vermedik.

Bu noktada sizlere ufak bir ipucu ve hatırlatma yapmak istiyoruz: İş verenlerin meşgul olduklarını unutmayınız. Bu nedenle E-posta adresinizi önde çıkarın. Böylelikle sadece bir tık uzakta kalırsınız. Zarif ve Profesyonel CV Şablonlarımıza buradan ulaşabilir, istediğiniz CV örneğini ücretsiz indirebilirsiniz.
Zeki ve Profesyonel

7,240 kez indirildi

Renkli ve Resmi

1,313 kez indirildi

Modaya Uygun ve Resmi

3,251 kez indirildi

Zarif Bir Dokunuş

3,648 kez indirildi

Farklı ve Klas

973 kez indirildi

Minimal

732 kez indirildi

 

Feminen ve Asi

1476 kez indirildi

Modern ve Zeki

976 kez indirildi

Tüm Profesyonel CV Şablonlarına Göz Atın!


YARATICI BOŞ CV ŞABLONLARI

Kişi kendisinin güçlü yönlerine dayanan bir iş başvurusu yapmak istediğinde, biraz daha fazla kişilik enjekte edebileceği bir özgeçmiş şablonuna ihtiyacınız vardır. Bire bir iş ilişkileri kurmayı, sanat ve tasarım için yaratıcı bir araç veya yetenek yaratmayı içeren birçok iş, güçlü bir kişiliği olan kişileri cezbetmeye ihtiyaç duyar.

Yaratıcı şablonlarımız kalabalığın öne çıkmasını sağlar. Burada sunduğumuz şık tasarımlar ve düzenlemeler özgeçmişinizi fark ettirecektir. Kişiliğinizin ön plana çıkmasını sağlayacak bu boş CV şablonları, sizi sert ve mülayim görünümlü özgeçmiş gönderen diğer adaylardan kolayca ayıracak ve farklılığınızı ortaya koyacaktır.

Her bir yaratıcı CV şablonlarımız, profesyonel bir görünüm ve farklı bir dokunuş karışımı sunar.  Bu Özgeçmiş şablonları, örneğin bir grafik sanatçısı ya da tasarımcı için harikadır. Ancak bir muhasebeciyseniz ve Boş özgeçmiş şablonları sizin için uygun değildir. Bir muhasebeci için uygun format profesyonel CV Şablonarı olacaktır.

Aşağıdaki Yaratıcı CV şablon serimize göz atıbilirsiniz:
Maskülen ve Modern

1711 kez indirildi

Farklı ve İddialı

1937 kez indirildi

 

Renkli ve Yaratıcı

522 kez indirildi

Baskın ve Modern

1328 kez indirildi

Soft ve Modern

9273 kez indirildi

Alışılmadık ve Sade

1522 kez indirildi

Kavramsal Özgeçmiş

481 kez indirildi

Toz Pembe ve Zarif

2438 kez indirildi

Tüm Yaratıcı CV Şablonlarına Göz Atın!

Açık İş İmkanlarını Görmek  ve Hemen İş Aramaya Başlamak için TIKLAYINIZ!

KLASİK BOŞ CV ŞABLONLARI

Bazen tüm ihtiyacınız olan nokta temiz, anlaşılır ve doğru olan klasik bir stil şablondur.

Klasik özgeçmişler, komple bir kariyer değişimi düşünen adaylar için de iyidir. Özgeçmişlerinizi, o mesleğe uyan becerileri ve deneyimleri daha iyi yansıtacak şekilde uyarlamak istiyorsanız bu CV çeşidini kullanabilirsiniz.

Büyük bir şirkette bir iş başvurusu yaparken, adayları ayıklamak için özel yazılımlar kullandıklarını görebilirsiniz. Bu, özgeçmişiniz gerçek bir insana ulaşmadan önce bir robot tarafından okunmuş ve ön elemeye tabii tutulmuş olabilir. Bu durumda çok renkli ve farklı formattaki özgeçmişler robot tarafından reddedilebilir. Şirketin aradıkları doğru anahtar kelimeleri içeren temiz ve klasik bir özgeçmiş düzenini kullanarak bunu önlenebilir veya önemli ölçüde azaltılabilirsiniz.

Klasik bir stil özgeçmiş şablonunun da özelleştirilmesi kolaydır. İş tecrübenizi, niteliklerinizi ve elde ettiğiniz kazanımlarınızı, özel başarılarınızı kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Aşağıdaki Klasik stil CV şablon seçimlerimize bir göz atın:

Sade ve Modern

20.002 kez indirildi

 Basit ve Modern

10.562 kez indirildi

 Gri ve Klasik

8.989 kez indirildi

 Sade

8.989 kez indirildi

 Farklı ve Gri

8.989 kez indirildi

 

Klasik Gri

3.422 kez indirildi

Trend ve Sıradışı

1.581 kez indirildi

Resmi ve Net

13.362 kez indirildi

Tüm Yaratıcı CV Şablonlarına Göz Atın!

Tüm CV Örneklerine Bir Arada Buradan Ulaşabilirsiniz! (100+)

Daha Fazla Yardıma mı ihtiyacınız var?

Seçimimizden mükemmel özgeçmiş şablonunu seçtikten sonra, mükemmel modern bir özgeçmiş hazırlama konusunda ücretsiz uzman rehberimizi takip edin. Özgeçmişinize eklemeniz için gerekli unsurları daraltmanıza yardımcı olabiliriz!

CV Hazırlama Rehberi

 

Paylaş

3
Kimler Neler Demiş?

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mehmet

Çok başarılı bir site gerçekten.. Süpersiniz..

suat

olmUŞ

Zeki Doğan

Bende boş özgeçmiş formu arıyordum . İnternette bulunan boş cv formlarında sıkıntı vardı hep. Ya adamlar kendi logololarını yapıştırmış ya da indirilmiyrdu .Sizin bu şekilde paylaşmanız örnek bir davranış. Paylaşımınız için teşekkürler ederim.