Borusan otomotiv mülakat soruları

0

Borusan otomotiv mülakat sorularıBorusan otomotiv mülakat soruları

1984 yılında kurulmuş olan firma ilk olarak BMW distirübitörü olarak kurulmuştur. Bugün ise BMW, Land Rover, mını Cooper gibi markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Borusan otomotiv üniversitelerle yakın iş birliği içerisindedir. Yeni mezun adaylar için özellikle kariyer günleri yapmaktadırlar. Aynı zamanda staj içinde bu günleri takip ederek şansınızı deneyebilirsiniz. Diğer yandan her yıl binlerce öğrenciye burs olanağı da sağlamaktadır.

Borusan otomotivde kariye yapmayı düşünüyorsanız iş başvuruları kaçırmayın. Diğer yandan mülakat için yardım alacağınız en doğru adrestesiniz. Her firmanın mülakat için sorduğu belli başlı sorular vardır. Şimdi Borusan otomotiv mülakat sorularını sizlerle paylaşıyoruz.

Borusan otomotiv mülakat deneyimleri

Başvurduğunuz pozisyona göre farklı farklı mülakat teknikleri ile karşılaşacak olsanız da bire bir mülakat her firmanın sabitidir. Diğer yandan Borusan otomotiv grup mülakatı da yapmaktadır. Grup mülakatında genel olarak size bir sayfa verip onu belli bir süre içerisinde okumanızı ve ona grup olarak çözüm üretmenizi istiyorlar. Burada hareketleriniz, konuya dair fikriniz olması ve bunları nasıl aktardığınız önemli olandır. Fikrinizin çok doğru şeyler olmasına gerek yok. Birebir mülakat için karşınıza gelebilecek sorular şu şekilde;

  • Neden Borusan?
  • Kendinizden bahseder misiniz?
  • Bölgenize aldığınız parayla neler yapacaksınız?
  • Sorunlu bir müşteriyi ikna etme durumunu canlandırabilir misiniz?
  • Haftanın 6 günü çalışmaya uygun musunuz? Ayrıca pazarları ve bayramlarda da çalışmanız gerekecek, bunu kabul ediyor musunuz?

Borusan İngilizce Mülakatına Hazırlanın!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir