Birleşik Fon Bankası İş Başvurusu

0

Birleşik Fon Bankası İş Başvurusu 1958 yılından bu yana sektörde yer alan Birleşik Fon Bankası, 2001 yılında BDDK tarafından verilen karar ile TMSF bünyesine devredilmiştir. 2005 yılında TMSF tarafından alınan karar ile Birleşik Fon Bankası olarak değişen banka ünvanı, denetim ve temettü hariç olmak üzere tamamen TMSF’nin bünyesindedir. Yıllar içerisinde TMSF tarafından el konulan bankaların birleşimi ile şu an 8 farklı bankanın külli halefi olarak hizmetlerini sürdüren Birleşik Fon Bankası, sektörün önde gelen bankaları arasında yer almaktadır.

 

Birleşik Fon Bankası iş bankası nasıl yapılır?

Birleşik Fon Bankası iş başvurusu yapmak için öncelikle bankanın resmi internet sitesine giriş yapılması gerekmektedir. İnternet sitesinin ana sayfasında ve en alt kısımda bulunan başvurularım linki, iş başvurusu yapılması için yeterli olmaktadır. Bu linkten gönderilen mail adresi, banka yetkilileri tarafından size dönüş yapılmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca banka içerisinde bulunan açık pozisyonlardan birinde personele ihtiyaç duyulduğunda adaylar gerekli koşulları sağlamaları halinde görüşmelere çağrılmaktadır.

bfm Diğer yandan Birleşik Fon Bankası, bünyesinde gerçekleştirdiği tüm çalışmaları internet sitesi üzerinden müşterileri ile paylaşan bir banka yapısında bulunmaktadır. Ayrıca sahip olduğu müşterilerine her konuda yardımcı olmayı amaçlayan banka, özel fırsatlar ve farklı imkanlar altında sorunsuz bir bankacılık hizmetinin ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Birleşik Fon Bankası ile ilgili geniş bilgilere bankanın resmi web sayfasından ulaşabilir ve bunun yanında öğrenmek istediklerini daha yakından inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir