Bimer Şikayet Formu

51

Bimer Şikayet FormuBimer Şikayet Formu 2016

Başbakanlık İletişim Merkezi BİMER, vatandaşın devlet kurumlarıyla bilişim ve iletişim teknolojilerini kullanarak haberleşmesidir. BİMER, doğrudan Başbakanlık Koordine ve Takip Sistemi tarafından kontrol edilmektedir. Her türlü başvurular değerlendirilip, Valilik, Kaymakamlık, İl Müdürlüğü ve Bölge Müdürlükleri, Bakanlıkların Merkez Teşkilatı, Genel Müdürlük, müstakil Başkanlık, Daire Başkanlığı ve Bakanlıklara bağlı kuruluşlara iletilmektedir.

BİMER’e, hem ALO 150 telefon hattı üzerinden, hem de internet üzerinden başvuru ve gönderiler yapılabilmektedir.

BİMER’e tüm kamu kurumları için istek, şikâyet, ihbar, görüş ve öneri ile bilgi edinme hakkı gibi konularda başvuru yapılabilmektedir.

BİMER’e şikayet

BİMER’e şikâyet kurumun ALO 150 hattından yapılabileceği gibi, internet üzerinden form doldurularak da başvuru yapılabilmektedir.

BİMER şikâyet formu nereden doldurulur?

Şikayet formuna, sadece kurumun resmi web sitesi http://www.bimer.gov.tr/Forms/pgMain.aspx adresinden “başvuru yap” sayfasından ulaşabilmektedir. Sisteme giriş yaptığınız takdirde sizden e-posta bilginiz istenir. Şikâyet formunuz direkt olarak e-posta hesabınıza gönderilir ve başvurunuzu gelen mail üzerinden yapmanız gerekir.

BİMER şikâyet formu nasıl doldurulur?

Sistem sizi, gönderilen e-postadaki linki tıkladığınız anda, “BİMER internet başvuru formuna” yönlendirilir. Burada e-posta adresiniz otomatik olarak sistem tarafından doldurulur.

Formda ilk önce, başvurunuzu ne için yaptığınıza dair butonu işaretlemeniz gerekir. Şikayet butonunu işaretledikten sonra, kişisel bilgileriniz istenir. Ad, soyad, TC kimlik numarası sistemde doldurulması gereken zorunlu alanlardır.

İkinci kısımda sizinle irtibata geçilebilmesi için güncel adres ve telefon bilgilerinizi girmeniz istenir. İl ve ilçe olarak açık adresinizi beyan etmenizin ardından, cinsiyet ve eğitim durumu seçilir.

Şikayetinizi 6000 kelimeyi geçmeyecek şekilde, başvuru metni kısmına sade ve anlaşır bir şekilde yazmalısınız. Son olarak, güvenlik şifresini girip “başvuru yap” butonun tıklamanız durumunda sisteme şikayetiniz otomatik olarak kayıt edilmiş olur.

Başvurunuzu istediğiniz an “başvuru sorgulama” sayfasından takip edebilirsiniz.

Diğer Şikayet Dilekçe ve Formları
Paylaş

51
Kimler Neler Demiş?

49 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
41 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ibrahim-baykul

adana feke ilcesi musalar mahallesi konak kuran mahallesi kayadibi mahallesi enerjisa elektirik direk değiştirme eksik direk yapmaktadır ve direkler elharcıyla yapılan direklerin yarıdan fazlası makina değil elharcıyla ve direkdipleri taşladoldurulmuşter direklerimizin incelenmesini arzederiz

Muhammet özdaş

2000 yılında türk silahlı kuvvetlerinde uzman olarak görev yapmakta iken fetö terör örgütü mensubu olduğunu düşündüğüm kişiler tarafından kumpas kurularak atıldım tekrar görevime dönerek vatanımı ve milletime hizmet etmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Necati vural

Sayin devlet büyüklerimiz sizleri seven ve destekleyen bir TC devleti vatandaşı olarak üniversite ikinci öğretim harcinin kaldırılmasını istiyorum emekliyim zor geçiniyorum bu parayı nasıl ödeyeceğimi düşünüyorum anlayışınız a siginiyorum ikinci bir konu izmirde susuz olan binalar nasıl su alır belediye bina olarak tanımış numarataj vermis vergi alıyor buna rağmen bu binalara su vermiyor hayvana bile eziyetin suç olduğu bir zamanda insana bu eziyet nedir izmir ve akrabalar Belediyesi bana göre suç işliyor sizlerden bir çözüm istiyoruz saygilarimla

veli Dölek

Sayın yetkililer ben Emekli bir vatandaşım 19 ve20 temmuz 2016 tarihinde Çorumun Osmancık ilçesinde plakama ceza yazılmıştır ve bunca zaman içinde bana herhangi bir tebligat gelmedi. Tesadfen e devlet sorgulamada iki gün önce biri diğerinide bu gün gördüm bu nası bir ceza şehir içinde ve dışında hiçbir zaman hız yapmayan bir kişi olarak böyle bir ceza gözüküyor internetten ödemek istedim borç gözükmüyor bunun düzeltilmesini istiyorum ceza tutanağının yer ve tarihi altadır Aracın Plakası 33BDN70 Tutanak Seri Sıra No MA-19555098 Ceza Tutarı (TL) 199,00 Cezanın Düzenlendiği İl ÇORUM Cezanın Düzenlendiği İlçe OSMANCIK Cezanın Düzenlendiği Yer KAMIL KAVŞAĞI OSMANCIK-TOSYA İSTİKAMETİ Ceza Tarihi… Read more »

Serap

Gaziantep’te ikinciyuvanız kreş hakkında birçok sorunlar yaşandı şimdi ise devir edildi ve devir alan kişiler in sabıka kaydı olduklarını biliyoruz böyle kişilere çalışma onayı nasıl veriliyor sonuçta oraya masum çocuklar emanet ediliyor araştırmanızı rica ediyorum

KEMAL

selamünaleyküm önce vatanımıza milletimize allah zaval vermesin ben dogma büyüme istanbulluyum aslen konyalıyım cok iyi biliyorumki son zamanlarda terör belası var allah şehitlerimize rahmet eglesin ama ben bunların yanında toplumsal görüntü ve uyuşturucu fuhuş onlar kadar cevremizde önemli benim konum yabancılarla efendim bilhassa teksil piyasası cünkü türkiyenin en cok sekterü bu yabancı bayanlar örnek türkmen özbek bu nun yanısıra on ülke daha zenciler de dahil bu nasıl iştir aksarayda toplum icinde karakolun karşısında pazarlık yapıyorlar fuhuş icin bu acık birde bunların calışma izni yok teksilde calışıyorlar kacak iki yüz dolar alıyorlar yetmiyo patron haftalık veriyor kullanıyor kadına yetmiyor başka adam… Read more »

CEM SAYDAM

selamünaleyküm önce vatanımıza milletimize allah zaval vermesin ben dogma büyüme istanbulluyum aslen konyalıyım cok iyi biliyorumki son zamanlarda terör belası var allah şehitlerimize rahmet eglesin ama ben bunların yanında toplumsal görüntü ve uyuşturucu fuhuş onlar kadar cevremizde önemli benim konum yabancılarla efendim bilhassa teksil piyasası cünkü türkiyenin en cok sekterü bu yabancı bayanlar örnek türkmen özbek bu nun yanısıra on ülke daha zenciler de dahil bu nasıl iştir aksarayda toplum icinde karakolun karşısında pazarlık yapıyorlar fuhuş icin bu acık birde bunların calışma izni yok teksilde calışıyorlar kacak iki yüz dolar alıyorlar yetmiyo patron haftalık veriyor kullanıyor kadına yetmiyor başka adam… Read more »

Çetin 0 536 780 11 89

Selamünaleyküm Allah hayırlı günler nasip etsin. Ben emekli memurum İstanbul İli Beşiktaş Liberal Danışmanlık Hizmetlerinden devamlı beni 0212 703 48 13 no.lu telefondan arayan bayan ve erkek kişiler 17.01.2017 tarihinde saat 11.00 sıralarında yine beni aradılar ve benim vermiş olduğum onay sonucu 2.800 TL. borcumun olduğunu söyleyip, P.T.T. den 400 TL.yatırdığım halde takipden kalkacağını söylediler. Ben de hayatta hiç haciz görmediğim için hemen P.T.T.den 10470701 NO.LU atm DEN 0836 İşlem numarası ile 13819017 no.lu hesaplarına gönderdim. Sonra beni yine aradılar, yatırdığım parayı onaylayıp, onayladığımı sordular. Bende gönderdiğim parayı onayladığımı söyledim.telefondaki bayan ödeme belgerinin adresime 15 iş günü ,içerisinde göndereceklerini söylediler.… Read more »

Betül

Yetkililere sesleniyorum çok zor durumdayiz lütfen bize ulaşın

Abdullah yakisir

Benim evim yandı içinde kooperatifin bana verdigi 3 adet süt makinesi güneş enerjisi iki soba ev eşyası yandı bunu yetkililere başvurdum bana yardım etmediler mağdurum maddi durum sıkıntısı çekiyorum bana yardımcı olun inşaatta çalışıyorum gelirim yok yetkililerden yardım istiyorum saygılarımı sunuyorum

Adımız 30 kişi 3 le Carp

Selamünaleyküm Niğde Belediyesi’nden işteyiz 5 yıldır şehir merkezinde koyun besleyen vatandaşa Ne yaptıysak adamın belediyede adamı var belediye bu konuda ilgisiz kalıyor geliyor hiçbir şey demeden gidiyor belediye 5 senedir bizleri mahvetti belediye hiç ilgilenmiyor şikayet yerini bulsun diye gelip gidiyor adam 5 yıldır mahalleye rahatsızlık veriyor bu kokudan çocuklarımız hastalanıyor hastalıktan bebekler mahvoluyor belediye ne yapsak bu olayı çözmüyor Bu yüzden Niğde Belediyesi’nden şikayetçiyiz�lhanlı Mahallesi Sakinleri olarak Niğde Belediyesi’ni mahkemeye vereceğiz burdaki ler bizi insan yerine koymuyor bari siz koyun mahalle olarak şaşırdık sayın cumhur başkanı mız sesimizi duyar onada mektup yazdık ne olur ilgilenin adamlar rüşvet mi alıyo… Read more »

ŞAHBETTİN ERGİN

TÜRKİYE CUMHURİYET BAŞBAKANLIĞUNA. Sayın devlet büyüklerimVANmerkez. İpelyolu ilçesinde oturuyorum bugüne dek partime devletime cumhurbaşkanıma bağlı bir vatandaşım benim eşim hamile ve benim çalışacak bir işim yok işkurda enson van depreminde çalışmıştım. Sy.cumhurbaşkanımızın bize bir sözü vardı işkur elemanları çalışacak diye fakat bizi VAN deoreminden hemem sonra ilten çıkardılar defalarca başvuru yapmama rağmen işe geri alınmadım ozaman bekardım şimdi ise evliyim ve eşim hamile sizden ricam devlet büyüklerim bana bir yardım elinin uzatılmasıdır. SAYGILARIMLA. ŞAHBETTİN ERGİN. TLF .0541 213 04 48

sayın başbakanım kütahya şule mete tetik imamhatip orta okulunda öğrenciyim bir imamhatip olmasına rağmen adaletsizlik var müdürümüz vehbi keler öğrenciler arasında ayrımcılık yapıyor .Okulumuzda mavi başötü takmak zorundayız ama müdürümüz vehbi keler öğretmen çocuklarına polis çocuklarına yüksek makam sayibi olan bir meslekdarların çocuklarına kızmıyor bu rezaletsizlik yeter artık biz büyük makam mevki sahibi çocukları deiliz ama hep insanın içinde bizi azarlıyor müdürümüz insanı başörtüsünden soğutuyolar ne biçim bir imamhatip birde geçenlerde bir arkadaşımız hata yaptı diye ona ‘PİÇ ‘ demişti iyi bir eğitim veremiyolar hakkınızla açtığınız imamhatiplere sahip çıkmıyolar gereğini temenni ederim …

hbhb

Aydin

Tarafıma sms yoluyla 80.000 tl kredi kullana bileceğimi belirten sms aldım ve banka şubesine gittim şubede aynen kredi onayı verdi benden kefil getirmemi istediler verdim ve esnaf oldugum için kayıt oldugum kurumlardan evrakları temin ettim beklemeye aldılar 10 gün sonra onay verilmedi diye geri çevrildim benim anlamadıgım kgf yoluyla gelen kredi onayına devlet kefil değilmi nićin kefil istendi ve red etmelerinin sebebi kredi kartımın boş olmasından dolayı red geldigi söylendi kart borcum yok her zaman zamanında ödüyorum nićin zorluk çıkartıyorlar anlamış degilim

hilal anat

kgr fonunda kefil istemezler sgk ve vergi dairesi borcuda yoksa sorunda yok geri kalanı bankacı larımızın keyfi uygulamaları malesef

Ökkeş sahin

22 senelik köy koruculugu yapıp emekli olan bir babanın oğluyum.emekli olan Köy korucu ların in yerine önceliği emekli çocukları olma koşulu ile yeniden köy korucu şu alınacaktı .mülakata girip en iyi şekilde baba mesleği olan ve vatana ..devlete..millete en iyi şekilde hizmet etmek isteyen koy koruyucu çocuklarından sadece 2 kişiye görev verilmiştir. .22 senesini bu mesleğe kendini adamış ve emekli olmuş bir babanın oğlu olarak..Emekli çocuklarından 2 kişiyi bu göreve layık görüp diğer koruyucuları emekli koruyucu çocukları dışında seçmek …bizim için çok üzücü bir olay olmuştur. DEğerli devlet buyuklerimizden bu konuda tek isteğimiz önceliği emekli çocuklarına vermelerini istiyor ve bu… Read more »

Emin

Balıkesir gönen den yazıyorum 10/03/2017 tarihinde nöbetçi eczane lazımdı oglum ateşledigi icin gönen güder eczanesi nöbetciydi aradım bişey sormak için oradaki bayan soramazsın dedi tersledi ve telefonu yüzüme kapattı bunları görevi nedir soruyorum insanları azarlasınlar diyemi ezzaneci oluyorlar ilgililere ingilenmelerini rica ediyorum bunlar hep böyleler lütfen başkalarınada yapılmasın rica ederim lütfen

ilknur kecici

merhabalar ben İlknur keçici esim hasan keçici eylül 2016 tarihinden beri italya crotone bölgesinde mülteci kaçakçılığından 3 yıl hapıs cezası ile bulunmaktadır 6 aydır ne para gönderebiliyoruz nede eşyalar eline dogruduzgun ulaşmıyor benim 3 tane erkek evladım var kaldım birbasıma çocuklarımla hepsi kucuk ilkokula gidiyorlarbabamız nezaman gelecek diye ağlıyorlar hergun roma konsolosluğu hiçbir sekilde yardımcı olmuyorlar ters konuşup basından savıyorlar benım sizlerden istediğim esimin turkiyeye gelsesi ve cezasının burda çekmesidir en azından gorusuruz çocuklar babalarını görür cok rica ediyorum allah rızası için yardımcı olun bende turkiyenin bir vatan evladıyım cok çaresizim tesekkurler

Gülşah kuru

Ben tekirdağ çerkezköy ilcesinden yaziyorum 30.03.2017 tarihinde saat 00:05 civarında çerkezköy devlet hastanesine 10 yaşındaki oğlumu kontrol ve pansuman için getirdim kasinda dikiş vardı oradaki doktorda 2 gün sonra getir dedi bende gittim doktor hanım neden bu saatte geldiniz dedi bende eşim ışte kucukte bebegim var gelemedim şimdi geldim dedim tamam deyip bizi pansuman odasına gönderdi oradaki sağlık personeli bana neden geldin dedi pansuman için geldim dedim bu satte pansuman yapılmıyor yarin gel dedi ama ben durumu doktor hanima anlattım dedim yapamam dedi neden sadece bir pansuman yapicaksiniz dedim oda çok istiyorsan kendin sür dedi bende birdaha rica ettim yapamam… Read more »

Fatih yiğit

Merhaba ben MERSİN Toroslar yusuf kılıç mah. oturmaktayım sokağın 1 aydınlatma sıstemınde arıza var ve ben toroslar elektırık dagıtım a.ş yı 2 3 aydır arıyorum hıc kımse ilgilenmiyor MAHALLE MUHTARIDA hıc bır iş yapmıyor insan bıraz dısarıya cıkar mahallede ne var ne yok kontrol eder ..saygılarımla arz ederım ..

hasan çifçi

merhaba ben tekeler mah. 1091 nolu sok. no : 5 sakarya da ikamet etmekteyim sokağımız komşumuzun çöp toplayıp sokağa yığmasından dolayı kötü koku ve pislikten durulmaz oldu kaç kez söyledıysekte komşumuz oralı olmadı belediyeye ben ve diğer komşularım şikayet ettik fakat gelip ihtarda bulunmasına rağmen hala sokağımız çöp dolu çocuklarımız hastalık kapmasından endişeleniyorum ve çöplerde böcek ve fare ler dolu gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Arif

Merhaba ben Burdur/Bucak/Boğazköy de muhtardan şikayetçiyim köyde elektiriğin gitmesini bildiği halde köyde anons ettirmedi hayvanlarımıza bakamadık sağamadık köyde bütün herkes şikayetçi lütfen gereğinin yapılmasını arz ederim.

mücahit

Isparta sdu isci olarak calis ama gecici olarak iskurdan girdim ben issizlik parasi alamadim gereğin yapilmasina arz ederim

muammer uysal

konyada demır bulmak zor bulsakda cok pahalı ne zaman demır ısı ele alınacak faprıkalar kendı kafalarına gore zam yapıyorlar ınsaat yapan ınsanlar ısın ıcınden cıkamıyotlar onun ıcın hukumetımızden bıl hassa reısımızden yardım beklıyoruz ınsaatcılar bır bır batıyor ve ıssızlıge bıraz daha ınsan cıkıyor saygılarımı sunar cevabınızı beklerım

Kader Dogan

Istanbul/Gebze den 22 hazirana bilet aldım saat 22:00 da saatlerce bekleyip arabaniz gelecek dediler ve sonrasında biletimin iptal oldugunu söyleyip bni madur biraktilar Tek basima gece 1 2 sularinda orada caresiz basima kaldim babami aradim beni polise yönlendirdi polis abilerle konuşup bileti satan adamin yanina gittik konuştuk biletin bir gun sonraya aktarıldığını söyleyip bni ortada biraktilar ve benim o gun saatte arabaya binmem gerekiyordu babam bekliyordu ve hostes koltuğunda zar zor binerek geldim memleketime..

ahmet

ankara keçiören 19 mayıs mahallesi ardeşen sokakda katil erdogan ve hırsız akp ve devrici parti yazıları var bunların silinmesi geregini arz ederi

melisa

Dogensehir saglik meslek lisesinde okuyorum.ama merkezde oturuyorum.staj yerlerimiz malatya olsun istiyoruz.ozel okullar merkez devlet hastahanesinde staj goruyorlar.ilgilenmenizi arz ederim.

rumeysa metin

Doganşehir vaizoğullari sağlik meslek lisesinde okuyorum ama malatyadan geliş gidiş yapıyorum 12.sinif ögrencisiyim stajımız dogansehir devlet hastanesinde olacak ama ben dogal olarak staj yerimizin malatyadaki hastanelerden biri olmasını istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Sena Coşkun

Doğanşehir Sağlık Meslek Lisesinde okuyan ve Malatya merkezden günlük gidip gelen öğrenciler Doğanşehir Devlet Hastanesi’nde staj yapmak zorunda kaldılar. Malatya merkez de staj yapmak istiyorlar. Gereğinin yapılmasını istiyoruz.

Melisa Bzks

Selamin aleyküm hayirli isler.Ben Dogansehir Vaizoğulları Sağlik Meslek Lisesinde okuyorum.Malatya da oturuyorum.Ama staj yerimiz dogansehir.Ozel okullar merkez devlet hastahanessinde satj yaparken biz ilce de yapiyoruz.Bizde merkezde staj yapmak istiyoruz.Gereginin yapilmasini arz ederim.

abidin

sayın başbakanım ben kırıkkaleden yazıyorum bizim sorunumuz okul ve okul müdürüyle çoçugumun ögretmeni sınıfından alındı 22 ögrencisi var ve 20 veli ögretmenimizi geri istiyoruz ama ögretmene okul müdürü tarafından baskı yapılarak dilekçe yazdırılmış ve bu işlemide tek bir velinin istegi ve talebi üzere yapmıştır ve bu olayıda konuşurken başka bir veli duymuş biz öğretmenimizi istedigimizdede bu kararın alındıgınıbu kararı başbakanada gitseniz cumhurbaşkanınada gitseniz değişmeyecegini söylemiştir ne zamandan beri çogunluk azınlıga boyun eger olmuştur hayretler içerisinde kaldım birde merak ettigim okul müdürü başbakan ve cumhurbaşkanında makam olara büyükmüki bu şekilde konuşa biliyor bu konunun aile ve ögrencilerle görüşülerek araştırılmasını istiyorum saygılarımla

abidin

selamünaleyküm kırıkkaleden sayın başbakanım ismim abidin bir önceki metnime eklemeyi unuttugum bagzı bilgileri eklemek istiyorum okulumuzun adı kale ilkögretim yeni adı ise şehid ferhat bozkurt ilkögretim okuludur ve veliler olarakta milli egitim müdürlüğüne gittik ve valimizle görüşmek istedik ama toplantısı oldugu için kalem müdürü sayesinde milli egitim müdürüyle görüştük ama onlarda bize yardımcı olmadı ve velileri kayle almadılar sizlerden ricamız bu konu hakkında duyarlı olmanız ve sizlere gönül veren insanları bir kişinin emelleri için hiçe saymamanızdır saygı ve hörmetlerimle gereginin yapılmasını arz ederim

sinan CEYLAN

sayın yetlili biz hergün saat 0600 da sabiha gökçen havalimanından kalkan e-11 kadıköy istikametine giden aracı kullanmaktayız fakat söz konusu bu araçlar ayda 2 veya 3 kere aksama yapmaktadır ben şikayetimi 153 beyaz masaya bildirdiyimde bu güne kadar kayıt alındı ve hiçbir gelişme olmadı bizler bu araç gelmediyi durumda 20 dk. sonraki aracı soğuk hava koşulları altında beklemek zorunda kalıyoruz ayrıca iett genel müdürlüğüne yazılı olarak kapalı durak talebinde bulunduk fakat hiçbir gelişme yok malum önümüzdeki zor kış şartları altında araç beklemek zorunda kalacağız sizden araçların kalkış saatlerine özen göstermelerini ayrıca durak talebimizin yerine getirilmesini saygılarımızla arz ederiz çalışmalarınızda başarılar… Read more »

lokman

selamun aleykum sayın cumhur başkanım ben konya meramdan lokman sayın basbakanim ben fmf yani aile akdeniz ateşi hastasıyım bu hastalık benim belimi bükdü calışamiyorudevamsızlık yapıyon diye işimden olyorum sayın başbakanim benim gibi cok bi vatandaşimiz var saglık bakanlıgı 21 hastaligi malulen emeklilik içine aldı ama bu hastalık cok kötü tedavisi yok genetik atak geldimi48 saat 72 saat hiçkakmaksızın yatıyorsun agrı sızı icinde doktoruma sordum malulen emekli olabilirmiyim diye bana dedigi cevap böpreklerin ölmemiş dedi sayın başbakanim benim böpregim öldükden sonra ben zaten ölmüşüm ondan sonra beni malulen emekli yapsa ne yapayım başbakanim toktur yapcak bişey yok diyo bunu cekecen diyo… Read more »

Yusuf

Selamun aleykum ben gaziantep ten size irtibat korumaktayım 3 sene önce 104 metre arsa aldım vebu sosyal tesis kültürel alanı di şimdi benim arsamin olduğu yeri imar değişikliği olmuş ve bina yapılacak ve benim yerimi de başka yerden verecekler ben kabul et medim şikâyette bulunmak istedim eline birşey geçmez dedi orayla ilgilenen mühendis mehmet öztürk gaziantep şehitkâmil belediyesine bağlı memur ben dahil bu duru kişiyi mağdur duruma düşürüyorlar lütfen müdahale etmenizi arz ederim ben yusuf kocabaş

FİKRİYE

Ben kızım skolyoz hastası devlet büyüklerimden amiliyat için yardım istiyorum

FİKRİYE

Kızım skolyoz hastası 2014 den beri doktorlar amiliyat yapmıyor bursa uludag universitesinde amiliyata alıp yapılmadan çıkarılmıştır o gün bügündür doktor doktor geziyorum gerekli olan amiliyatıda özeller ücretli denildi bu amiliyatı yapacak maddi gücüm yok Ankara emre acaroglu ve 30 bin istedi.
istanbul daki doktor Cumhurbaşkanından yada özel kaleminden amiliyata erken alınması için onay istedi bunlar özel olanlar bursadaki en son doktor bursa özel aritmi hastanesindeki doktor 12 bin istedi gerekli amiliyat olması için kızım için yardım istiyorum
SAYGILAR

FİKRİYE

Kimsem yok arka çıkan yok iki kızım zihinsel engelli küçük kızım skolyoz hastası % 75 ilerlemiş bu 3 senede amiliyat olması gerekiyor

FİKRİYE

Ve gerekli resmi yerlere baş vurdum valilik olmak üzere hep yönlendiridim sonuç sıfır yetkilerinin olmadıgını belirtiler sağlık müdürlüğünede gerekli şikayetlerimi yaptıgım halde dıkkate alınmadım durumun ciddiyetini dikkate alınmıyor valilik şunu yapıyor aliye baş vurun olmadı memede baş vurun olmadı ahmede baş vurun bende diyorum ordakilere ya valilik bir telefon açıcak ya çokmu ve bursa şevket yılmaz hastanesine yönlendirildik randevüyle gittik rotken çekildi bu ayın 2 sinde gittik rotkene bakılmamış hafta içinde ararım dedi doktor ne arıyan var ne soran param zenginliğim olsa bukadar sürermi kızımın sağlığı söz konusu bende şeker hastasıyım bu 3 senede maddi manevi bittim ne kadar çabaladıgım… Read more »

FİKRİYE

Valiliğin gönderdiği yerde gittim komşumla ve verilen cevap valiliğin böyle yetkisi olmadıgı söylendi ve benim evde bakım ve özürlü aylığı 2022 çıkıyor bende dedimki bu amiliyat parasını hiç ekmek evimin ihtiyacını görmezsem aylıktan birsenede 12 bin birikir hiç yemezsem peki kızım yaşıcakmı teminatınız varmı dedim ve bari kampanya açılsın dedim ben topayım dedim oda 3 kişi 2 resim ve dilekçe gerekirmiş 3 / 4 ayı bulurmuş neyin 3 kişisi hesap açılması içinmiş 3 senede % 75 ilerlemiş dedi doktor amiliyat olması gerektiğini söyledi bi gelirim malım mülküm yok siğorta yok evim kira bi yardım kızım için kızım 20 yaşında cep… Read more »

FİKRİYE

Kızım sol tarafında skolyozu ve ağrısı oluyor özel eğitim okuluna gidiyor bu agrılar sonucunda okula gitmediği oluyor ben bir anneyim anne benimde kalbim kasılıyor bu 3 senede yıprandım çaresiz kaldım

FİKRİYE

Bu 3 senede 2014 den beri nerdeyse 4 sene olcak 26 cı doktorlar gezdim çare olan olmadı ya olmadı kızımın durumu bu üç senede % 75 olduysa % 100 ü tamamlamasını beklicem yataga bağımlı olmasını beklicem yada kalbi yada ciğerinimi delsin diye beklicem bunasıl resmi kuruluşlar aynısı kendi evlatları olsa buzaman beklerlermi ?

FİKRİYE

Burdadamı sesimi duyan yok evladım göz göre göre kötüleşmesinimi beklicem çabam tükeniyor
anne olarak sesleniyorum bir çok yere yazdım cevap veren yok yok ya bi yardım istiyorum evladım için bir el atın yavruma

Sevinc akca

Ben sevinc akca benim sorunum samsuna yapilan tranwaylardaki engelliler icin olan mavi koltuklar engelli bir birey geldigi zaman neden o koltuklara oturamiyor mesela benim 6 bucuk yasinda engelli oglum var tranwaya bindik ayakta dirmakta zorlaniyo ama o haliyle 7 8 durak geldi kimse kalkip yer vermedi karsindakine kalk benim cocugum oturaunda diyemezsin anlayislisi var anlayissizi var neyle katsilascagimi bilemedigim icin birsey diyemedim madem bu koltuklar yapilmis buna da cozum uretmek lazim lutfen rica ediyorum yardimci olun

Kadir

Inan hicbi haltla ilgilendiniz yok yaptiniz hersey göz boyama sala basini almasini keyfiniz yerinde medyaya oynuyor bizi kandiriyorsunuz yalan dolandan baska bisey yok bimira yazdim cimira yazdim kalktim ankaraya geldim la adam yerine koydunuz yok isinize gelmeyen yorumu silersiniz kimsenin sikayetiylede ilgilenmiyor care bulmuyorsunuz suryeli gelmis cadirda yatip maş aliyor biz is istiyoruz is bulamiyoruz

Şenol

İnternetten hırdavat marketim isimli siteden alış veriş yaptım ne ürün geldi nede telefonlara bakıyorlar dolandırıldım yardım istiyorum

Gulseren

Sayın Devlet büyüklerim Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde işçi kadrosuna geçen işçilerden biriyim Teb Bankası işçi olduğumuz için bize memurlar gibi promosyon vermeyi reddediyor gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bu dizin işsizi iş sahibi yapmak işkurdan işçi alıyordunuz 6 kullanıp mendil gibi atıyorsunuz yazık allah sizi bildiği gibi yapsın okullarda ki güvenlik ler tc vatandaşı değil doğru Suriyeliler kadar değerimiz yok bu ülkede yazıklar olsun Yurt-Kur’da çalışan güvenlik ler boş yurdu bekliyor bizler işsiz kalıyoruz neden okullar tatil miş yurtta öğrencimi var da boş yeri bekliyorlar sayın cumhurbaşkanım bir de güvenliklerin maaşları az diyorsun artırılırsın diyorsun bizi işimizden etme devam ettir maaş zaten artmaz bunlar seçim oyunları

Lale

Birisi şu mersin silifke devlet hastanesindeki sarışın hemşireye birşeyler yapsın hastalarla ilgilenmeyip oturmuş ağzında sakız yanında hemşirle kahkahalar atması değil nerde bu devlet adalet söylermisiniz insanlar hastaneye keyfi için gelmiyor

murat

izmirr kahramanlar fuar kapısı karsısı saglık bakanlıgının telle çevrili arazisine bir grup kiiler telleri kırıp kaçak otopark yapıyorlar görevli arkadaslar gelip bu konuyla ilgilenmelerini sizden istiyoruz insnlardan zorla para topluyorlar